Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet úgy barátnőm hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy barátnőm hogy nem költök rá egy forintot sem?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 20. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. A kezedből.
2014. ápr. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
persze h lehet, sőt most sok ingyen ajándékhoz is hozzájuthatsz, tojásokhoz sütikhez, amiből felpakolsz és viszel majd neki meg csinál reggelire neki tojásrántottát.
2014. ápr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
max gumiból, de hús és vér biztosan nem.
2014. ápr. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hogyne lehetne. Én úgy költök rá, hogy közben magamra is. Szóval mindent felezünk. Az ajándék persze más, de ott is volt, hogy már csináltam neki. Mondjuk annak épp az dobta meg az értékét, hogy saját kezűleg csináltam. Szóval egy szó, s mint száz lehet.

Nekem 5 éves bmw-m, saját lakásom van, fiatal vagyok, mégis.. Inkább pont emiatt nyertem meg eddig a lányokat, hogy nem a pénzemmel török, mint azok akiknek alig van, de azért csak vetítenek.

2014. ápr. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Hány éves vagy ???

Ha még nem múltál el 15 - akkor ne csajozz

ha már el múltál 15 de még nem vagy 16 akkor lassan itt a nyár dolgozhatsz


ha már el múltál 16 akkor szülői engedéllyel dolgozhatsz

ha már el múltál 18 akkor meg nem kell szülői engedély


komolyra fordítva a szót bár azt mondják nem számít a pénz de azért még is kell annyi zsebb pénzt őssze szedegetni hogy nyáron egy fagyira vagy most egy üditőre meg hivd .. nem kell nagy pénzekre gondolni de néha néha 1-1 csoki vagy valami még is jól esik a lánynak.. vagy te úgy gondolod hogy a lány fizessen mindent?

2014. ápr. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
csóró lali
2014. ápr. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!