Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csináljak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak a páromnak Valentin napra, úgy hogy nem költök pénzt?

Figyelt kérdés
a párom dolgozik, én nem. ez már épp elég ciki, de itt van a valentin nap, és én már tudom hogy ő venni fog nekem valamit, és ahogy őt ismerem nem fog vmi egyszerűt venni nekem. én meg kb. nem tudok rá költeni semmit, mert nincsen pénzem, oké tudom hogy gáz, nem kell ezért cikizni, folyamatosan munkát keresek, amivel ő tisztában van, de nekem mégis nagyon kellemetlen, és szeretném meglepni valamivel, de nem tudom hogy mit lehet neki késziteni igy.. vmi ötlet?? légyszi.. :)
2012. febr. 13. 11:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor hazaér, minden előjel nélkül lehúzod a sliccét és ott helyben nagyon-nagyon alaposan le****od.
2012. febr. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Dögi ***** válasza:
Egy kiadós szopás :)
2012. febr. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Mit tudsz ügyesen? Rajz, stb.? Légyszi sorold.
2012. febr. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Süss tortát, bár az is pénz, de talán az nem olyan sok!

Vagy forró fürdő, és TE!!!!!!!

Vagy csak várd meztelenül, biztos meg fog lepődni, és jó estétek lesz!

2012. febr. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
XD nem lakunk együtt.. és nem mindig tudunk csak 2esben lenni..
2012. febr. 13. 11:51
 6/13 A kérdező kommentje:
rajzolni elvileg tudok. gyakorlatilag nemtom.. :(
2012. febr. 13. 11:51
 7/13 anonim ***** válasza:
origami rózsa
2012. febr. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem süss v. főzz neki valamit,a pasik nem tudják nem értékelni a kaját :)
2012. febr. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

akkor csinálj neki kuponfüzetet! masszázs, sztriptíz, reggeli az ágyba stb és beválthatja nálad, amikor akarja :)

ez ingyen van, de aranyos ötlet szerintem. olyanokat írj rá amit szeret, amikre vágyna, és te is benne vagy.

2012. febr. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat mindenkinek!! :) a kupon füzetet sztem megfogom csinálni!! :)
2012. febr. 13. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!