Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vígasz? ötletek?

Figyelt kérdés
2 hete ért véget a kapcsolatom a barátommal.7 hónapig voltunk együtt.nincs esély a békülésre,de viszont nem tudom elfelejteni.segítsetek kérlek!hogyan tudnám minél hamarabb túltenni magam rajta?nagyon fáj az elvesztése..:(
2014. ápr. 20. 20:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jarj sokat tarsasagba,bulizz engedd el magad. Logj sokat a barataiddal. Nekem ez jott be
2014. ápr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%
Feküdj le pár fiúval, utána jobb lesz.
2014. ápr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 intrepid ***** válasza:
Én?
2014. ápr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Amit az első.

Mogyi

2014. ápr. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
sejtettem h az efféle válasz nem fog elmaradni,kedves második.pont erre volt most szükségem.köszi.az elsőnek tényleg köszönöm a válaszát.sajnos túl sokat nem tudok társaságba járni,meg bulizni.vagyis társaságba még talán el tudok járni rendszeresen,de ott is elő szokott kerülni ez a téma,és akkor meg csak szakadnak fel a sebek....semmi sem jó.teljesen kilátástalan minden.
2014. ápr. 20. 21:00
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a többiek válaszát is.
2014. ápr. 20. 21:01
 7/12 anonim ***** válasza:
nem hülyeség pedig a kettes.
2014. ápr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hát aki r.bancnak érzi magát,annak lehet nem hülyeség.én speciel nem érzem magam annak,szóval nála ez a verzió esélytelen.
2014. ápr. 20. 21:02
 9/12 anonim ***** válasza:

Én halálosan szeretema páromat, többször volt szakítás a hibái miatt, de végül most is együtt vagyunk, kompromisszum kész voltam, de még egy ilyen jellegű hiba és kénytelen leszek tovább lépni pedig szerelmes vagyok :S na de ilyen nem lesz, mert minden szép és jó :) Ezzel csak azt akarom mondani, hogy éltem már át tragédiát és elvesztésem elengedést. Talán ha kibeszéled magadból jobb lesz. Ilyenkor tényleg az a legjobb ha eljárkálsz, akár csak sétálni is vagy keress egy hobbit.

Ha kell egy beszélgető partner írj :) (ja és nem hajtok rád, mert meleg vagyok :D )

20/f

2014. ápr. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Menj emberek közé, ne legyél egyedül, beszélgess, ne tarts magadban semmit, majd az idő gyógyít!:) ha akarsz beszélgetni nyugodtan írj privibe
2014. ápr. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!