Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a kapcsolatommal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a kapcsolatommal? :/ Többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy 2év 2hónapos kapcsolatom. Ô nekem az elsô. Együtt lakunk. De a kapcsolatunk kb.5-6hónapja rossz. Haverjaival többet van mint velem, folyamatosan bunkózik, lerontja az önbizalmam. Ha együtt vagyunk napközbe/éjjel úgy érzem szeretem. De amikor ô melozik, én suliba vagyok szinte eszembe se jut. Haza költöztem már párszor, megígérte megváltozik 2-3napig minden jó utána ugyan olyan mint régen. Mit tegyek? 18L
2014. ápr. 21. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Szakíts vele végleg.
2014. ápr. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hiába írom ide, hogy szerintem mit kellene tenned, úgyis vele fogsz maradni, mert azt hiszed meg fog változni. Valamiért nektek mindig az ilyen kellenek, aztán csodálkoztok, hogy nem jó nektek.
2014. ápr. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy szakíts vele!
2014. ápr. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ebböl már jó ne fog kisülni. De te sem szereted már, ha szeretnéd eszedbe jutna. Te is csak emgszokásból vagy vele, ö meg azért van ennyit nélküled mert már nem akar veled lenni scak fél szakitani vagy fél az egyedüllétöl. Túl kényelmes igy neki. meg van a szex ha ép kedve van, de közben jöhet mehet ahova akar. 30/N
2014. ápr. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!