Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kicsit hosszú, de kérlek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit hosszú, de kérlek olvasd el: Mi lesz így a kapcsolatommal?

Figyelt kérdés

A párom egész nyárra elmegy dolgozni... nem is a szomszéd városba, hanem tőlem 150km-re, nekem pedig nem lesz pénzem elmenni hozzá túl gyakran. Minden nap együtt vagyunk, és pár nap nélküle is kínzó tud lenni... Szó szerint ő az életem. Nincsenek barátaim, mert vele töltöttem minden percem. Nincs is olyan a közelben, akivel együtt tudnék lenni, mert az összes ismerősöm piálni megy hétvégenként, én pedig nem iszom, és nem akarok józanhaver lenni... Nincs olyan akivel beszélni tudnék... Csak ő van nekem, és teljesen felkavar h nem lesz itt mellettem, h nem tudok hozzábújni éjszakánként, h nem tudom felhívni akármikor h baj van... Nagyon sok problémám van itthon, pszichológus/pszichiáter segítsége is kellene, mert dühkezelési bajaim vannak, és nagyon labilis az idegállapotom... Az érzelmeimet elfojtom magamban, mert ehhez vagyok hozzászokva, mivel régebben kitaszított voltam. Akkor jöttek ezek a problémák, (amik mostanában nem jöttek elő, mert a párom itt volt nekem) hogy rendszeresen vagdostam a kezem, a hasam, combom... ezek még most is látszanak, és ha elmegy nem tudom mit fogok kezdeni az idegességemmel, a dühömmel... Havonta párszor fogunk találkozni, egy hónapban talán 2x egy hétvégére. Hiányozni fog a gyengédség, az törődés, és attól félek h akaratomon kívül közel engedek magamhoz valakit, aki ezt megadja nekem, mikor egyedül vagyok, a párom nélkül. Nagyon fog hiányozni nekem... A sírással küszködök ha csak arra gondolok h milyen messzire megy tőlem... A pénz hajtja, h ne a szüleitől kelljen kérnie ha el akar menni valahova... Mindent meg akar adni nekem, de nem veszi észre h azzal csak elvesz tőlem ha elmegy... Mindent tud rólam, h mennyire fontos nekem... Felmerült bennem, h nem szeret annyira h velem maradjon... Nagyon félek. Nem akarok egyedül lenni, nem Ő a legfontosabb! Nem bírom ki nélküle... Az is eszembe jutott, h erre az időre "szünetet" tartunk, h ne legyek megkötve. Az apja szerint, mivel sokat vagyunk együtt, ez az idő jót fog tenni a kapcsolatunknak. De a 8. 9. 10. és 11. hónapfordulónkat sem biztos h együtt fogjunk tölteni... Nagyon fontos nekem és mégis "elhagy"...

Mi lesz így VELÜNK?!


2013. máj. 12. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha így folytatod utazás nélkül sem lesz esélye a párkapcsolatodnak. Az nem normális ha a párodon kívül nincs életed, és előbb utóbb neki ez túl sok lesz. Nem várhatod tőle, hogy ő legyen mindened és ő gyógyítson ki a bajaidból mert ez hatalmas felelősség és nem az ő dolga.
2013. máj. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha felmerült benned, hogy erre az időre szünetet tartsatok, hogy ne legyél megkötve... Erről az a véleményem, hogy te csak magadat siratod, hogy mi lesz veled, mert egyedül maradsz. Neked nem a barátod fog hiányozni, csak magadat sajnálod, hogy unatkozni fogsz. Te egy párkapcsolat függőségben szenvedő egyed vagy.
2013. máj. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ne aggódj annyit nem lesz semmi szépen telefonáltok majd naponta meg ott a skype is és egyet kell értenem az előttem szólóval nem normális,hogy mindenkit elzártál magadtól és csak ő van neked. Persze fontos és mindig az ember párja az élete de kell hogy legyenek barátaid is.
2013. máj. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kicsit antiszociális vagyok ilyen téren, mert nem barátkozok annyit, de ha a párom haverjaival vagyok, nagyon jól érzem magam. :/ :)
2013. máj. 12. 19:41
 5/5 anonim ***** válasza:

járj le edzőterembe

az segíteni fog, eltereli a figyelmed

lehetőleg vmi barátnővel

2013. máj. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!