Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ha egy lány régebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha egy lány régebben nem tetszett nektek és fura volt, de már szép lett és megváltozott akkor össze jönnétek vele?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 21. 13:07
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen nincs. Csak azt hiszed, hogy szép vagy, de a smink meg a másik hajszíntől ugyanolyan redvás ronda arcod és szar a segged van mint pár évvel ezelőtt.
2014. ápr. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
akár lehetséges
2014. ápr. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mégis mitől változott volna meg? pár kiló sminktől?
2014. ápr. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Drága egyes válaszoló!

Te aztán tudod, mit kell mondani egy nőnek.....


A válaszom: miért ne?

2014. ápr. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez igaz. Volt egy dici-duci oszttársam, pár évig nem láttam, és utána tök szép volt.
2014. ápr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A végeredmény számít :) Ha tetszik akkor igen, nem lehet ezt túl spirázni :)
2014. ápr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az 1-es válaszolón felsírtam! "Napi bók" rovatunkat olvashatták.
2014. ápr. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Bár lány vagyok, de a válasz igen. Ált. suliba nem azt mondom hogy olyan csúf voltam, de a többi osztálytársnőm szebb volt nálam, piszkáltak is, és ez valahogy rondává is teszi az embert. Most végzős vagyok középsuliba, kikupálódtam, többet törődök magammal, és randizni hívott az a srác, aki piszkált, aki miatt még sírtam is! Mondta, hogy megváltoztam, jól nézek ki. De nemet mondtam neki, mert régen s*ggf*ej volt, és akkor épp alakult valami valakivel.

18/L

2014. ápr. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1-es gratulálok az érzelmi intelligencia szintedhez, kérdező oda se figyelj az ilyen emberekre, pont ezeknek a véleményére nem szabad adni. Simán lehetséges, de leginkább ne külsőségekre adj, hanem a belsőre, hogy legyen kisugárzásod mellé. Egy különleges, eredeti, őszinte személyiséggel nagyon meg lehet fogni egy pasit. Ismerd meg magad, fogadd el magad, és merj az lenni aki vagy :)

Ha meg így sem kellenél a pasinak, akkor fogadd el a tényt, van, hogy egyszerűen csak nem illetek össze valakivel. De majd valaki mással biztosan :)

2014. ápr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
En esetemben sokkal tobbet szamitott hogy belulrol valtozott meg, onnantol kinezhetett barhogy, sminkkel, smink nelkul, kocosan, vasalt hajjal, mindegy volt..
2014. okt. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!