Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normalis az hogy 4 honap utan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis az hogy 4 honap utan is a baratom mikor valasztania kell koztem es a baratai kozott okot valassza? Vagy csak en varok el sokat?

Figyelt kérdés
2009. dec. 22. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
mondj el egy konkrét helyzetet.. mert így a kérdésnek nemsok értelme van:$
2009. dec. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Embere válogatja. Én a barátnőmet választanám. Ha megérdemelné.
2009. dec. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

az okot elég nagy ot, ezt be kell lásd.


retafdog

2009. dec. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
na erre én is elírom... szóval ok...
2009. dec. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Micsoda????


Ez lehet kérdés? Egy normális kapcsolatban, van a pároddal együtt töltött idő és van az idő amit a barátaitokkal töltötök...nincs választás ,hogy ez vagy az!


Elsők vagytok egymásnak, a barátokkal való találkozást meg azon kívül kell megoldani. Mi pl. hétvégente közösen barátozunk, vagy az ő barátaival vagy az enyémekkel. Ez egy ki nem mondott alku. így tisztességes.


És nem vársz el sokat, csak azt ,hogy tartsa tiszteletben a kettőtök kapcsolatát. Ez érthető is.

Ha már választgatni akar akkor régen rossz, ne hagyd magad ilyen helyzetbe hozni, nyíltan mond ki ,te hogy gondolod, ha megy úgy érzed nincs alku, akkor lépj tovább.


20/L

2009. dec. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszer téged kéne választani egyszer a barátait.De az úgy nem helyes hogyha mindig a barátaival van.Viszont ha mindig veled van és ritkán lehet a barátaival akkor én is a barátaimat választanám.
2009. dec. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De ne csak azt vedd észre mikor nem téged választ, hanem azt is mikor téged választ helyettük. Ne várd el, hogy mindig veled legyen, nem vagytok házasok. Egyébként a barátok örökre szólnak a szerelmek meg ritkán.. már bocsi az illuziórombolásért
2009. dec. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért kényszeríted,hogy választania kelljen?Ha le kell mondania valamiről,akkor elöbb-utóbb nem fogja jól érezni magát ebben a kapcsolatban.Szerintem is lehet értelmes kompromisszumot kötni és egy párkapcsolat mellett a baráti kapcsolatot is ápolni.Nálunk működik.Amúgy te nem igényled,hogy néha te is a barátaiddal legyél?
2009. dec. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!