Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány, akinek választan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akinek választania kell a 4 éves kapcsolata és az 5 hónapos viszonya között mert már nem bírják a feszültséget. Mi alapján fogja eldönteni, hogy ki kell neki jobban?

Figyelt kérdés
2009. szept. 4. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Aki iránt szerelmet, és nem kötődést érez, vagy aki iránt szerelmet érez és nem testi vágyat.
2009. szept. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nemtudom ,de ha én lennék az akivel 4 éves kapcsolatban van ,és közben 5 hónapja mással ku*válkodna , akkor még ha engem választana is dobnám ;) Az 5 hónapos helyébe meg nem kerülnék alapból ,mert annál több tartás van bennem. Remélem 2 szék közül a földre fog esni az ilyen :)
2009. szept. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha egyikük sem elég neki egyedül, hagyja el mindkettőt.
2009. szept. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem a nők többsége a 4 éves kapcsolatukat választanák.. a "biztonság" miatt. Meg hát az együtt töltött évek..

Ha nagyon nagy lenne a szerelem az 5 hónapos viszonyban akkor választanák esetleg azt. Bár őszintén szólva én nem bíznék meg egy ilyen lányba.

Sosem érettem azokat, akik így belemennek egy viszonyba. Nem félnek, hogy később a "párjuk" majd velük csinálja meg ugyanezt? Hisz egyszer már megtette..

2009. szept. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!