Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan emberbe szeretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan emberbe szeretek bele akibe nem lenne szabad?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, beleszerettem egy 50 éves férfiba. A házassága nem működik tökéletesen, de elmondása szerint ő már ebben a korban nem tud gyorsan kapcsolatot váltani. ( pár évvel ezelőtt már 1 évet külön éltek)

Tudom, hogy kedvel...és én pedig szeretem...nem mondhatom meg neki, mert régebben már felajánlotta, hogy ő esetleg csak egy lazább kapcsolatot tudna elképzelni....

Ezek után mit tegyek?


2014. ápr. 21. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:
en is hasonlo helyzetben vagyok szeretek egy nos pasit , de o csak 30...
2014. ápr. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Moszuke ***** válasza:

ezek után nem értem mit akarsz tenni.

csak felhasználni szeretne téged te pedig még mindig szereted.

ez ellentmondás számomra.

te nem is szereted ezt az ürgét csak bemeséled magadnak.

mit tegyél?

gondolkozz el azon, hogy mi lehet az a fantomszerelem.

mit jelenthet az amikor valakire olyan tulajdonságokat aggasztasz amikkel nem rendelkezik...

gondolkozz, fejlődj.


vagy rinyálj tovább

2014. ápr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!