Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatrol mi a velemenye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatrol mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
mi az az ido amit mar nem birsz ki nelkule?
2014. ápr. 22. 00:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Én egy napot se. :) Nem hiszem, hogy alkalmas lennék távkapcsolatra, mert szerelmesen a nap 24 órája sem elég vele. Oké, ha nincs minden nap tali, de hogy csak hetente, vagy kéthetente... Belebolondulnék.
2014. ápr. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Egy hét szerintem kibírható. Az sem egészséges, ha állandóan egymás nyakán csüngtök, egy idő után unalmassá válik. (Szerintem.)
2014. ápr. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hónap is volt iszonyatosan szenvedtem, de az érzéseim nem csökkentek, viszont végül a kapcsolatunk nem bírta ki (kamionozik)
2014. ápr. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
igaz-igaz.
2014. ápr. 22. 00:46
 5/23 A kérdező kommentje:
uhh sajnalom :(
2014. ápr. 22. 00:46
 6/23 anonim ***** válasza:
esélytelen.
2014. ápr. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
ha jó ideje együtt vagytok és tervezitek együtt, és egy bizonyos időre vagytok távol akkor működik, egyébként nincs értelme
2014. ápr. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
#1 volt már ilyen nőm mint te, elég is volt belőle. Tipikusan az a fajta lehetsz te is, aki óriási balhét csap, ha elakarok menni pár órára barátokkal. Aki egyből ezzel jön,hogy "a barátok fontosabbak mint én". Hülye élősködő.
2014. ápr. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

kérdező :D:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

beletrafáltál.


pont most szakítok vele facen.

2 hónap után. :D:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2014. ápr. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
#9 akkor most jöjj össze velem itt.:PPPP Hagylegyek az új netszerelmed naaaa
2014. ápr. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!