Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratommal lassan 1 éve vagyunk eggyut, viszont én 6-7 hónapja elköltöztem és azóta nem sűrűn találkoztunk. En 15 o 17. Segítenetek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem és szerintem o is engem, minden nap beszélünk 3-4 órát (videón)..soha nem találkoztam ennyire hozzam illő emberrel mint o ,sok a közös vonásunk és mindig van miről beszelni az egyetlen gond ,hogy féltékeny vagyok (konkrétan 4 lányra köztük 2 ex)ezek a lányok jóban vannak a barátommal és sokszor latok "gyanús" képeket és posztokat közösségi oldalakon.A barátom azt állítja semmi köze hozzájuk de bennem van a fellelem ,hogy milesz ha azt mondja vége és eldob a francba egy olyan lányért aki ott van közel. Szerintetek van okom az aggodalomra?

2014. ápr. 22. 02:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Van. Méghozzá magad miatt, ugyanis nem bízol benne 100%-osan, és a féltékenységeddel tönkre fogod vágni az egyébként is a távolság miatt kihalófélben lévő kapcsolatod.
2014. ápr. 22. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"Figyelem ha nemvagy 18 éves hagyd el az oldalt" csak ennyit mondok
2014. ápr. 22. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mintha a 18 éven aluliaknak nem lennek olyan kérdéseik amire választ szeretnének kapni -_-...ugyanis sokan ennek az oldalnak hála oldjak meg a problémáikat ,vannak akik nem tudjak megbeszélni mással és ehez az oldalhoz fordulnak segítségért ...a tiniknek miért ne lehetne joga ehez? csak mert te 18 éven felüli vagy attól nem kéne olyan nagynak tartanod magad hiszen az a "pár" év nem tesz sokat.

Első válaszolónak meg köszönöm ,hogy irt :)

2014. ápr. 22. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!