Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan számoljátok a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan számoljátok a kapcsolat kezdetét? Párommal buliban találkoztunk, ott még nem volt csók, de mondhatni "szerelem első látásra" volt. Beszélgettünk minden nap,1 hét múlva randiztunk, ott volt csók. Melyik nap legyen?

Figyelt kérdés
2014. márc. 16. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolat az első csóktól kezdődik, szerintem. Gondolj bele... akik kiskoruk óta ismerik egymást, de 20 évesen összejönnek, akkor ők már 20 éve kapcsolatban vannak? :D
2014. márc. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szélsőséges az 1. válasz.


mivel a megismerkedés nagy dolog, lehet annak venni a fordulóját. ha hosszabb ideje ismeritek egymást, akkor meg csók. vagy az 1. randi, mindegy. ami neked fontos.

2014. márc. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nekem mindegyik fontos, csak ha a csókot tartanám is, nem tudnék elsiklani az első tali felett, m számomra az nagyon jelentős
2014. márc. 16. 18:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Én mindig a dugástól számolom.
2014. márc. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem kell elsiklani. lehet talifordulón mozi, csókfordulón meg uszoda:)
2014. márc. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én inkább a csóktól számolnám, de így legalább egy héttel előbb is már örömködhettek, hogy "jaj most ismerjük egymást 3 hónapja, ugye tudod hogy egy hét múlva is nagy napunk lesz?"
2014. márc. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!