Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudjam, h szeretem e,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, h szeretem e, vagy csak szeretni akarom?

Figyelt kérdés
3 hónapja szakított velem a barátom. Utána egy közös barátunkkal többet beszélgettünk, és elkezdtem vonzódni hozzá. Azt gondoltam, h biztos csak azért, mert nagyon hiányzik a volt barátom, és csak így pótlékképpen vonzódok hozzá. Kívülállók azt mondták, h lehet, h én is tetszek a srácnak, mert hogy érzik a "szikrákat". De ő nagyon elfoglalt, és ezért nem akar magának barátnőt. Egy időre úgy éreztem, h jobb lesz, ha csak barátok leszünk. De tegnap, meg ma újra nagyon hiányzott, és úgy érzem, h nemcsak barátként hiányzik, viszont nem tudom, h nem-e azért van ez, mert csak szeretni akarom, hogy ne legyek egyedül, vagy kezdek beleszerelmesedni? Voltak már vkinek hasonló érzései? Mit tanácsoltok? 21 éves lányka
2009. dec. 22. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ti lányok olyan bonyolultak vagytok...:)
2009. dec. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

meglehet... :)

:(

2009. dec. 22. 23:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel nem akar magának barátnőt, ezért inkább ne éld bele magad abba, hogy szerelmes vagy. Inkább tartsd a távolságot, és haverként tekints rá.
2009. dec. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!