Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan, hol randizzunk, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan, hol randizzunk, mit csináljunk a barátnőmmel a születésnapján?

Figyelt kérdés
Nemsokára születésnapot kell ünnepelnünk, barátnőm részéről. Szeretnék neki valami nagyon különleges dolgot adni, de számomra temérdek csokoládé mennyiség már túl közhelyes. Akár el is mehetnék vele valahova, vagy valamelyikőnknél ünnepelhetnénk meg, valamilyen módon. Ezekről kérdeznélek titeket, mit gondoltok, mik lehetnének?

#barátnő #randizzunk #születésnapján
2014. ápr. 22. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Valami nagyon kreatív kellene :) Én pl. valami szép helyre mennék ilyenkor , hegyre vagy erdőbe és éjszaka nézni a csillagokat ... az olyan különleges *-*
2014. ápr. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
sima ügy, vidd el kirándulni vagy csak sétálni egy közeli szép helyre, majd vidd haza, mond azt h filmezni fogtok a kedvenc filmeit, csak kiugrassz popcornt csinálni, és vigyél be neki valami előre elkészített kaját (amit te főztél otthon előtte neki) vidd be neki egy szál virággal, vacsizzatok meg és aztán jöhetnek tényleg a kedvenc filmjei, nekem ezt csinálta egyszer a párom, el voltam ájulva és imádtam! :D
2014. ápr. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket! :))
2014. ápr. 26. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!