Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Régi képeket nézegettünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régi képeket nézegettünk nálam a barátnőmmel, és amikor meglátta az egyik szép arcú exemet, elkapta a düh, és lelépett. Mire véljem ezt?

Figyelt kérdés

Átjött hozzám délután és előkotortam a régi családi és személyes fotókat. Kb. 3 évvel ezelőtt jártam egy nagyon szép, karcsú, gyönyörű arcú lánnyal, viszont hosszútávon nem működött volna a kapcsolatunk, mindegy. Annak vége, én már lezártam. Aztán amikor nézegettük a képeket, rákérdezett sandítva, hogy ki ez a nő? Mondtam neki, hogy ő a volt barátnőm, két évig voltunk együtt. Elvörösödött a feje, földhöz vágta a képet, fogta a cuccait és elment. Utána léptem, de rám vágta az ajtót, utánaszóltam, hogy most mi baja van. Nem szólt. Felhívtam telón, de ki van kapcsolva. FB-on ráírtam, de már deaktiválta a fiókját. Gondoltam rá, hogy este átmegyek, de ez olyan puncsolásnak tűnik tőlem, nem? Amúgy ő is nagyon szép lány, művelt, nem értem miért görcsölt így be egy régi kép láttán. Szerintetek?


(a barátnőm 22 éves, én 24 vagyok, fél éve vagyunk együtt)


2014. márc. 31. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
vszeg ő nem tartja magát szépnek, és iszonyú rosszul esett neki az, hogy neked ilyen szép barátnőd volt előtte. amúgy meg francnak kell mutogatni az exeidet :D 24 éves létedre már azért tudnod kéne, hogy ebből nehéz jól kijönni. ellenben a barátnőd meg egy hisztis p*csa, már bocsánat. én hasonló esetben csak csöndben éreztem magam szarul, de nem vágtam le ekkora műbalhét.
2014. márc. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
13%
szerintem senkinek sem esik jól ha a barátjánál megtalálja az ex képét...mért nem dobtad ki?mire az neked?
2014. márc. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a volt (idióta) barátnőd 22 éves volt. nem tudom mi baja.
2014. márc. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%

Rosszul esne nekem is,ha a barátomnál meglátnám,hogy őrizgeti a ex-e képét,akit még szebbnek látnék magamnál...

Ilyen jelenetet nem rendeznék, úgy látszik elég mélyen érintette.Hagyj neki egy kis időt,majd keresd és mond el neki,hogy ne legyen féltékeny, az már a múlt,és neked ő a legszebb a világon. A képet meg én sem értem,hogy miért őrizgeted ha 'lezártad'?

2014. márc. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elhoztam otthonról még anno pár száz képet, meg előhívattam digitális képek közül is egy csomót és ott volt közöttük. Igazából én sem tudtam, hogy ez a kép még megvan nekem. Tehát nem szándékosan őrizgetem.
2014. márc. 31. 18:05
 6/8 anonim ***** válasza:
87%

nem tudom...


nálunk a szüleimnél van egy bőröndnyi kép...abban van olyan amin anyu van exszel, vagy olyan is amit apunak dedikáltak "szeretlekkel"

nekem érdekes volt gyerekként, és most is szeretem megnézni ezeket a képeket


apuék önmaguktól nem nézegetik, nem pénztárcában van...stb

én sem dobtam ki az ex képeit..a férjem személyesen is ismeri őt..

a mútam..semmit nem jelet, de majd idős koromban szerintem jó lesz a képet megnézni..


szerintem a barátnőd borzasztóan túlreagálta a dolgokat..

az énn férjemnek is volt gyönyörű barátnője, aki karcsú volt, most is az, mert a táncból(balett, kortárs) él, soha enm leszek oylan mint ő..

ráadásul idősebb mindkettőnknél 6 évvel...és megmondom őszintén szeretnék úgy kinézni mint ő...

mégis szétmentek..mégis velem van..(jó mi közben össze is házasodtunk, de előtte sem volt másként)


hazudnod nem keleltt volna... és ez nem őrizgetés, mert volt 1 kép róla..

a világért ki nem dobnám..

2014. márc. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Jajj hagyjuk már ezt a "miért nem dobtad ki?" dumát...Összes exemnek megvoltak a képeik, ajándékaik elrakva, anno volt akiét én is töröltem, kidobtam, aztán azóta is bánom, mert semmi kézzelfogható emlékem nincs.


Csak egyesek nem képesek elviselni azt, hogy más is létezett előttük.

2014. márc. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sem szabad kidobni a régi képeket, csak el kell tenni olyan helyre, ahonnan nem kerül elő váratlanul.
2014. márc. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!