Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy korkülönbség 7 év? Én 13...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy korkülönbség 7 év? Én 13 vagyok, ő 20 lesz. Mind a ketten NAGYON kedveljük egymást, és nem csak fizikai dolgok érdekelnének. Lehet belőle valami?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 22. 11:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
ilyen korban sok
2014. ápr. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
És később lehetne valami?
2014. ápr. 22. 11:20
 3/18 anonim ***** válasza:
Igen sok.
2014. ápr. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Kihasználna...
2014. ápr. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem használna ki. Ismerem őt és tudom hogy nem tenné.
2014. ápr. 22. 11:22
 6/18 anonim ***** válasza:

18 és 25 között rendben lenne, de ez így nagyon durva. Szerintem hagyd a fenébe, mert anyukád kiátkoz a családból.

(Mondjuk akkor költözhetnél a pasihoz :D)

2014. ápr. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ismered, de nem tudod milyen lenne egy kapcsolatban, és lehet, hogy van hátsó szándéka csak jól titkolja...
2014. ápr. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy te mondjuk ki gyerek vagy. Azzla nincs gond, hogy érdeklődsz a fiúk után, de te még abban a periódusban vagy amikor a kapcsolatoknak csak ismerkedős-kézenfogós része kéne, hogy történjen. Tehát még csak tapogatozol, hogy mi hogy működik egy fiú és egy lány között.


Na a 20 éves meg ezen már marhára túl van. Hozzá nő kell aki tudja mit akar és nem habozik. Neki testi szükségletei vannak amit egy csitri a legnagyobb odaadással sem tud megadni neki.


Persze vannak csodaszámba menő történetek ahol a fiú elbabázik még a lánnyal úgy 2-4 évet, de hát lássuk be, hogy országunk 10 millió lakosából jó ha 4-5 van ilyen.


Szerintem várj. Azt később próbálkozó be. Most úgyis túl sokat akarsz még. És még fiatalságod miatt nem is tudnátok egymással mit kezdeni, Neki már nő kell nem egy szárnyait bontogató kisgyerek.

Majd pár év múlva nőiességed teljében tér vissza a témára. Ha nem egy fellángolás egy bolondos tiniszerelem akkor úgyis lépsz, és akkor már van értelme.

2014. ápr. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:)
2014. ápr. 22. 11:40
 10/18 anonim ***** válasza:

Ő már egy érett férfi, te meg még nagyon kislány vagy.

Esélytelen a dolog.

2014. ápr. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!