Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedvelek egy lányt, aki jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedvelek egy lányt, aki jó barátom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

22 éves srác vagyok, a lány 21 éves. 3 éve ismerem. Egy egyetemre, ugyanarra a szakra járunk. Hasonló dolgok érdekelnek minket, szemináriumon mindig egymás mellett ülünk, sokat beszélgetünk neten keresztül, lógtunk többször itt-ott kettesben is, de mindig csak barátként. Mióta megnövesztette a haját, csak rá tudok gondolni. Rájöttem, hogy nemcsak értékes, de szép lány is. Amit kérdeznék:


1. Ha elhívom valahová és megmondom neki mennyire tetszik és esetleg visszautasít, arra rámenne a barátságunk is? Ezt egyáltalán nem szeretném. A visszautasítást meg tudnám emészteni, de a barátság végét nem.

2. Ha visszautasít, az nagyon kínos lenne suliban is. Elülne vajon mellőlem?

3. Hogyan, milyen körülmények között mondjam meg neki, hogy nőként is érdekel? Mi a legoptimálisabb körülmény?



2014. ápr. 22. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd ott az egyetemet, és ne keresd többé.


Addig tedd meg míg nem késő, ne rontsd el.

2014. ápr. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. Könnyen rámehet. Hidd el egy ideig bírnád még, hogy csak barátok vagytok, de ha nem találsz időközben mást, könnyen átfordulhat haragba. Persze ez nem feltétlenül így lesz, de ez a gyakoribb.

2. Szerintem ő nem ülne el mellőled. Neked viszont lehet tanácsos lenne a saját érdekedben.

3. Kávézó, esetleg park. Valami nyugodt helyen, ahol tudtok normálisan beszélni.

2014. ápr. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát arc... valahogy nekem az a tapasztalatom, hogy a lányt mindenképpen el kell ehez előtte csábítani. ha tegnap még nem jutott eszébe, hogy benyúlna a gatyádba, akkor magyarázhatsz neki bármit, nemet fog mondani, még akkor is ,ha valójában működne a dolog... egy kicsit el kell hívni bulizni, dörgölőzni, megpróbálni flörtölni... ha pl immunis a flörtre, akkor vélhetően nem jössz be neki... szóval nekem sosem jött be ez a leülök vele és megbeszélem ,hogy most járjunk dolog... pedig jóval átlegfeletti pasi vagyok
2014. ápr. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ehhez*
2014. ápr. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a barátainkat szokás kedvelni... :D mi a gond?
2014. ápr. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!