Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Lent bőv.

Figyelt kérdés
Sajnos ebben az évben nem tudok Karácsonyra ajándékot venni a barátomnak. Meg is beszéltem vele, hogy mi a helyzet és kértem, hogy akkor ő se vegyen nekem. Ma pedig azt találta ki, hogy ad nekem egy bizonyos összeget, amiből vehetek, és ő is annyi értékben venne nekem ajándékot, amennyit nekem ad.Nem tudom mi tévő legyek, nem fogadtam el, de ő ennek ellenére kivette a pénzt a pénztárcájából és itt hagyta nálam.
2009. dec. 23. 08:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nyilvánvalóan jót akart, hogy ne érzed kellemetlenül magad.

két lehetőség van. nem veszel neki semmit és ő duplán rosszul fogja érezni magát, mert ő vett neked, te meg nem, pedig tudja hogy volt rá pénzed.

a másik lehetőség, hogy veszel neki vmi olyan ajándékot, amiről tudod, hogy örülne neki, amire vágyik, esetleg úgyis megvenné magának.

és később, mondjuk a szülinapjára, vagy húsvétra, vagy következő karácsonyra pedig "visszaadod" az összeget úgy hogy pl nagyobb ajándékot veszel neki a szokásosnál.

2009. dec. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vegyél vegyél te is!! Semmi rossz nincs ebbe! Sőt szerintem nagyon kedves és aranyos lehet a barátod! Szeretné ha te nem éreznéd magad rosszul amikor átnyújtsa az ajándékodat!! Vegyél valami hasznosat rá aminek örülne.
2009. dec. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ej, hát miért találták fel a családi kassza fogalmát, ha nem az ilyen dolgokért? :)


Még azt is teheted, hogy magad készítesz neki valamit, a pénzt meg visszaadod, hogy nem az boldogít, mondjuk ez a szóban forgó összegtől is függ... ha mondjuk 10 ezernél több, akkor vett ajándékra készül lelkiekben.

2009. dec. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Tudom, hogy a barátom kiszeretne menteni a kínos helyzetből, mert ő meg van őrülve, hogy nem vehet nekem ajándékot, mert ő már annyi mindent kinézett nekem.

Tudja, hogy nekem rosszul esne, ha kapnék tőle valamit én pedig üres kézzel állnék előtte.


De most komolyan nem tartjátok kínosnak, hogy a barátom pénzéből vegyem meg az ajándékot?

2009. dec. 23. 10:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, vedd meg nyugodtan, nagyon kedves gesztus tőle. Majd viszonzod valamikor később, amikor tudod. Vegyél olyat, aminek biztos örülne, ami emélkezteti rád,a kapcsolatotokra.
2009. dec. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!!
2009. dec. 23. 12:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!