Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Legjobb barátnőmmel akart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Legjobb barátnőmmel akart járni az a srác aki nekem tetszik, de a barátnőm nem akart vele járni, ezért a srác velem akar mot járni. Szerintetek sajnálatból járna velem, és csak kihasznál?

Figyelt kérdés
2009. dec. 23. 10:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elképzelhetőnek tartom!
2009. dec. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

nincs véletlenül egy szintén szabad, homi barátja? érdekelődnék.


retafdog

2009. dec. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
óóóh!! =( szerintetek járjak vele???
2009. dec. 23. 11:05
 4/11 Andrewka ***** válasza:
"Nincs ló jó a szamár is" tipikus esete...
2009. dec. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Manócska'90 ***** válasza:
100%

Isten őrizz! Dehogy! Nehogy járj vele!


Nem megbántani akarlak, amit most írok, az nem a Te személyednek szól!!!


Te csak egy "pótlék-féle" vagy neki. Ha nem jött össze A, akkor jó nekem B is... Na, az ilyet kell elküldeni jó messzire!


Legalább mostmár tudod milyen, meg sem érdemel Téged!


Ui.: Boldog Karácsonyt!

2009. dec. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ne legyél pótkocsi.
2009. dec. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Helló, volt egy ideális csaj, csak éppen szart a fejemre. Odavoltam érte, de semmi. Aztán észrevettem, hogy a barátnője olyan meleg szemekkel néz :) Kavartunk jó másfél évet. Persze odalett a másikkal a barátnőség, de nem bántam meg a váltást. És megbeszéltük a dolgot. A csaj praktikus, aranyos és naagyon huncut volt.

Szóval ne félj. Járj vele.

2009. dec. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Szerintem se ilyen egyértelmű, h pótnak kellenél. Engem is sokkal jobban érdekelnek az olyan casjok, akik tudom h én is érdeklem őket. Még ha előtte más is teccett, pl a barátnője..xD Csak ne add magad könnyen..
2009. dec. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne járj vele!
2010. ápr. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ha a szívedre hallgatsz járni fogsz vele. de ha az eszedre neeeem. lehet a barátnődet rajtad keresztül akarja behálózni. féltékenyé tenni stb...
2010. júl. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!