Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most, akkor baj, ha valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most, akkor baj, ha valamit szeretek csinálni? Ennek ekkora az ára?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy nevetségesen hallatszik, de híres akarok lenni. Csak azt nem tudom, hogy hogyan induljak el. Kb 1 éve hegedűltem, de sajnos abba hagytam. Viszont szeretem a zenét és szeretek színpadon lenni. Gondolkoztam, hogy valami tehetségkutatóbe jelentkezzek, csak azt nem tudom, hogy milyen úton kellene elindulnom. Hogyan kéne logikusan felépíteni. Mert szerintem a tehetség meg van bennem, ugyanis 8 évig szerepeltem színpadon közönség elött. Szerintetek az nagy bökkenő, ha 15 éves fiú vagyok. Abban segítsetek lécci, hogy hogyan vágjak bele. Köszi! Lécci csak értelmes válaszokat írjatok.A helyzet az az, hogy 8 éve foglalkozok apop zenével. Sok fellépésem volt már sok helyen. Kb. Egy hónapja volt egy országos ének verseny amin végresikerült elsőnek lennem. Persze ez mind szép és jó, de a barátnőm egyre jobban távolodik tőlem. A gimiben már nem is válalja fel a többiek elött, hogy járunk, és ez nekem nagyon kellemetlen. Egyszer mikor eggyütt ebédeltünk meg kérdeztem, hogy miért viselkedik így. Azt mondta nem milyadtam van, hanem a családban volt valami. Azt tudni kell, hogy néhányan csúfolnak amiért énekelek. Én nem foglalkoztam ezzel. Viszont a verseny után nem sokkal jött még egy énekverseny. Amin nem nagyképűségből, de első lette. Ezt elmondtam persze a barátaimnak is. Két nappal később kaptam egy meghívást interjúra valahova. Nem szeretném itt elmodani hogy hova. Viszont amint ezt elmondtam a barátaimnak és a barátnőmnek, szakított velem és a barátaim is eltávolódtak tőlem. A barátnőm azt mondta, hogy ő egy átlagos hétköznapi srácot szeretet volna magának. Most mi legyen? Kérlek segítsetek! Elekzdtem azon agyalni, hogy ő mindig fellépés elött felhívott és bísztatott. Egyszer a fellépés után a TV-ben egy beszélgetés során megkérdezték, hogy kinek köszönhetem azt, hogy idáig jutottam? Akkor autómatikusan a szūleimet és az énektanárt mondtam. Lehetséges, hogy az is belejátszott, hogy nem mondtam a barátnőmet? Ez belejátszhat??????
2014. ápr. 22. 21:59
 1/1 Költőnő? ***** válasza:
*sóhaj*....
2014. ápr. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!