Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bizalmat hogy lehet visszanyer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizalmat hogy lehet visszanyerni a másik félben?

Figyelt kérdés
a barátnőmmel kereken 1 éve vagyunk együtt... a kezdet kezdetén még csak kavargattunk és flörtöltünk, de nem csak én hanem egy másik pasi is nyomult rá. De köztünk több volt, mert volt csók is többször meg minden amit a párok szoktak csinálni... de nem mondtuk ki, hogy járunk... a barátnőm ezek után elment a pasival meg a haverjaival úgy hogy senkit se ismert bulizni egy hétvégére.... igaz mi akkor még nem jártunk... így nem is tehettem ellene semmit, ő váltig állítja, hogy nem volt semmi és énis úgy álltam hozzá, hogy nem hiszem, hogy volt... de ő mindig is mondta, hogy nem is baj hogy elment oda mert rájött, hogy szeret engem meg akkor este beszélgettünk de volt egy pár óra amíg nem hallottam róla... gondolom bulizott... ezután kb 2 héttel kezdődött meg a kapcsolatunk ténylegesen. De azóta ha elmegy bulizni, igaz egy kezemen megtudom számolni hányszor volt nélkülem mindig görcsben van a gyomrom és csak arra gondolok, hogy rossz fog történni...Ez ellen mit lehet tenni?
2014. ápr. 22. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:
nemszoktál bulizni?
2014. ápr. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nehezen...de te ahoz túl h ü l y e vagy !!
2014. ápr. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De szoktam, csak énse túl gyakran.

Második szép volt :D nagy vagány lehetsz, bár én lennék ilyen :(

2014. ápr. 22. 23:34
 4/6 anonim ***** válasza:
ha azt állítja, nem történt semmi, akkor feltétel nélkül bíznod kell benne! ha szereted, sikerülni fog. egy kapcsolatnak csak ártani tud a bizalmatlanság. hidd el! tapasztalatból beszélek. 19/L
2014. ápr. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egy apró jel sem utalt rá, hogy hazudott volna... csak a kisördög nem hagy nyugodni :(
2014. ápr. 22. 23:36
 6/6 PearlDiver ***** válasza:

Rúgd seggbe a kisördögöt.

Mondd el a barátnődnek, hogy ez mennyire foglalkoztat, de hogy mindent megteszel, hogy megadd neki a legnagyobb bizalmat és kérd ebben a segítségét, kommunikáljatok mindig nagyon őszintén és alaposan, ha arra van szükség. Ne kelljen találgatni, hogy mi van a másikkal, meg mit gondol.

Tényleg csak így érdemes :)

24F

2014. ápr. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!