Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Örökre egyedül maradok? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örökre egyedül maradok? (lent)

Figyelt kérdés
Szóval 17éves vagyok és még sosem volt komoly kapcsolatom, de ugy érzem fejben már megértem rá és vágyok is arra hogy szerethessek valakit és ő viszont szeressen...de egyszerűen úgy érzem hogy nekem sosem lesz barátom mert a testem olyan mint egy 12évesé(nagyon fejletlen de tényleg) és bár nem vagyok csúnya ,normálisan öltözködöm és sok barátom van, de úgy érzem hogy nem tudnak úgy nézni rám a korombeli fiuk mint egy leendő barátnőre mert csak egy gyereket látnak bennem (vagyis a testemben, az arcom azért már nem gyerekes) szerintetek valaki képes szeretni igy? (normális válaszokat léci!)
2014. ápr. 23. 18:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen örökre egyedül fogsz maradni!
2014. ápr. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kép nélkül mit mondjuk?
2014. ápr. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Meg fogsz dögleni.
2014. ápr. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
küldj egy képet és megmondjuk :D
2014. ápr. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Miért nem lehet normálisan válaszolni? Ha ti lennétek az én helyzetemben nektek is szarul esne.köszi
2014. ápr. 23. 18:08
 6/13 anonim ***** válasza:
Vannak akik pontosan az ilyen lányokat szeretik. (Azért a leirásod elég kevés, jobb lenne kép. Priviben?)
2014. ápr. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Vigyázat! Pedomaci támad!
2014. ápr. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Bocs, de nem ezen múlik, nyugodj meg :-) és fel a fejjel!
2014. ápr. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
"sosem lesz barátom " - "sok barátom van" fck logic :D
2014. ápr. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#8 köszönöm az értelmes választ!


#9 te vagy a fuck logic ha nem tudod értelmezni :')

2014. ápr. 23. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!