Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megakarok halni mert nem akarok örökre egyedül élni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem volt még komoly párkapcsolatom, csak olyanok amik pár hónapig tartottak. Nincs munkám sem. Depressziós vagyok, nincs kedvem kimozdulni se itthonról. Anyum szerint ki vagyok öregedve, mert én már ennyi idősen nem találhatok párkapcsolatot, és a legtöbb velem egyidősöknek párjuk van. :( L/23
2014. ápr. 16. 16:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
képet
2014. ápr. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
19%
Ba*d meg anyádat, jó keményen és akkor meglesz az élvezet is, utána meg keress magadnak párt, és akkor nyomhatod vele.
2014. ápr. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Másnak még ennyi sem jutott, szóval... Amit akarsz.
2014. ápr. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Majd leszek én a barátod.
2014. ápr. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
0%
Én csak megfarkalni akarlak.
2014. ápr. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
23 évesen ne legyél elkeseredve. Nem vagy kiöregedve. Csak azért nincs barátod, mert nem találkoztunk még ;)
2014. ápr. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Ne érezd magad ennyire elkeseredettnek, 23 éves vagy, ilyenkor még sokan nem is gondolnak komoly kapcsolatra és van aki később tud ismerkedni. Még 30 éves korodban sem szabadna ennyire elkeseredni. Ha nincs munkád, keress valami tanfolyamot, amihez kedvet érzel, mozdulj ki. Járj el futni, még ha hihetetlennek is tartod a futást, nekem sokat segitett, elsőbb 300 m- aztán minden nap emeltem a távot. Meg különben is nagyon sok hasonló koru fiatalember el van keseredve hogy nincs barátnője, remélem sikerül valamelyikkel összejönnöd.
2014. ápr. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Szia! Én azt mondom ne legyél elkeseredve, főleg ne akard megölni magadat. Én 24 éves srác vagyok, egyedülálló már 2 éve, nincs állásom, igaz tanulok még. Testvérem 28 évesen találta meg a párját 2 éve járnak még csak most fognak házasodni, nagyon nem azt a világot éljük, amit anyukád élt annak idején. Minden kicsit elhúzódik. Szóval fel a fejjel.
2014. ápr. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Hát jó de a velem egykorúaknak van valakijük csak nekem nincs. Ez tök ciki. :(
2014. ápr. 16. 17:14
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, 23 évesen... ne agonizálj ezen. Inkább a munkán törd a fejed, keríts valamit, mert attól vagy depis, hogy hülyeségeken agyalsz (a munka meg lekötne, és még pénzt is hozna a házhoz).
2014. ápr. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!