Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha nem szeretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyu0022 kérdése:

Mit tegyek ha nem szeretek randizni?

Figyelt kérdés
Soha nem voltam az a nagyon lányos csaj és most hogy van pasim valahogy idegen nekem ez az egész dolog...El akar hívni randizni, csak az a baj hogy nem szeretek randizni. Inkább sétálgatni és beszélgetni, semmi étterem vagy majális vagy hasonlók...Nem akarom megbántani, hogy nemet mondok, de nem is szeretnék elmenni. Mit tegyek?
2014. ápr. 23. 18:54
 1/7 anonim válasza:
0%
Szerintem ásd el magad de jó mélyre!
2014. ápr. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A randi közös időtöltést jelent. Nem puccos összejövetelt. Ha nem tetszik valami, nyisd ki a szád.
2014. ápr. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
miért, a sétálás nem randi?
2014. ápr. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Cicám. A randi nem attól randi, hogy gyertyafény, drága étterem, meg miegymás, hanem attól, hogy kettesben töltitek az időt, és egymással foglalkoztok. Ez egy séta, egy beszélgetés is lehet. :) Sőt, képzeld, ha a helyi focicsapat meccsére mentek ki, az is lehet randi... :P
2014. ápr. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondd el, hogy hova szeretnél menni. Nem muszáj étterembe menni, na de nem rossz az, meg különben sem lehet mindig otthon ülni, vagy a parkban. Hidd el, hogy élvezni fogsz mindent, amit a szerelmeddel csinálsz
2014. ápr. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Költőnő? ***** válasza:
Randizni spec én sem szeretek... Ismerkedni, időt tölteni a másikkal; ok. De randizni blőeeee.
2014. ápr. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A randi pl abból is állhat, hogy elmentek sétálni pl egy folyó-tópartra, közben megesztek egy fagyit, és dumáltok.

Én is az ilyeneket szeretem jobban, rosszul vagyok, ha étterembe visznek, főleg ilyen puccosba, és egész este a fenekemen kell ülnöm... olyan erőltetett, és leláncoltnak érzem magam akkor. A legkínosabb meg ilyenkor az, ha nincs téma az asztalnál, csak bámuljátok egymás fejét.

2014. ápr. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!