Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így egy felnőtt srác?

Figyelt kérdés
Nem szereti a barátnőjét, mégis évekig elvan vele…persze bunkó a lánnyal, szinte provokálja, hogy hagyja már el, de ő a világért sem lép. A lány viszont nagyon szereti, mégis ő szakít végül, pedig majd beledöglik :( A srác meg bulizgat, kocsmázik, és rögtön bepróbálkozik másnál, akire már régóta vágyott. Amikor látja, hogy a másik csaj nem olyan feltétlen rajongója, mint az ex, akkor felveszi vele a kapcsolatot és levelezget vele.

2014. ápr. 24. 10:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert ehet hogy már nem szereti a lányt, de van amire még jó neki. Erre is lehet mondani hogy: "Ha nincs ló, jó a szamár is."
2014. ápr. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs ló, jó a szamár is. Tüzet oltani a moslék is jó.
2014. ápr. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De nem akar közben semmi konkrétat tőle, ugyanis a lánynak új kapcsolata van már, és bíztatja, hogy maradjon csak ott a másik férfinél nyugodtan, ha ott jól érzi magát.
2014. ápr. 24. 10:26
 4/10 A kérdező kommentje:
A lány pedig csalódik folyamatosan, hogy nem is akarja visszakapni…nem küzd érte.
2014. ápr. 24. 10:27
 5/10 anonim ***** válasza:
nem kéne azon töprengeni, hogy miért bunkó a bunkó. Én nem foglalkoznék vele. Inkább el kéne felejteni, amíg nem késő.
2014. ápr. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jajj te, hát mert olyan kis naiv vagy. Direkt azért ír rád, hogy nehogy túl tudjál lépni rajta és a mostani kapcsolatodra koncentrálni. Neki már ez is győzelem, mert az ő "egóját" fényezed, hogy ő micsoda jó pasi, hogy nem tudsz túljutni rajta.
2014. ápr. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
LoL, aki ennyire idióta, hogy egy ekkora gyökérbe ilyen halálosan szerelmes, az meg is érdemli ezt.
2014. ápr. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát aki hülye az haljon meg.
2014. ápr. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
:D Vagy csak elviselhetetlenűl bosszantod az örökös "èn központusággal" Mert nem gondolsz bele,hogy,ha munka után haza èr nem kène cseszegetned nőies dolgokkal.Ès mert mindig gyakorin teszed fel a kèrdèseidet,mikor úgy is tudja,hogy itt megtalál tèged.
2014. ápr. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Felejtsd el, nem érdemes energiát pazarolni az agyalásra! A tiedéhez rendkívül hasonló szituáción vagyok túl, én is csak egy naiv, gyenge lány voltam, nagyon fájt, fáj, de muszáj kilépni ebből a helyzetből, mert nem vezet sehova, sajnos ezt tapasztaltam. Most próbálok erős lenni, és talpra állni. Ne hagyd, hogy kihasználjon!!
2014. ápr. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!