Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? 13éves vagyok és tetszik az osztályból egy lány

Figyelt kérdés

de nem merem elmondani neki sajnos mindig eggyütt van a barátnőivel nem merem elhívni őt sehova sem egy fejjel magasabb nálam és megszoktam őt nevettetni (néha) és multkor észre vettem hogy nagyon néz engem szerintetek mit csináljak de nemhinném hogy tetszek neki mit csináljak hogy tetszek neki?

És félek attol hogyha megmondom neki ki fog nevetni és elmondja a barátainak 4-5-ös tanuló én meg 3-mas tanuló vagyok


2014. ápr. 24. 14:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Te atya úr isten...


Azt hiszem ezért nem jött össze nekem se minden nővel... jobb tanulmányi átlag kell....

2014. ápr. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A tanulmányi átlagos nem befolyásol semmit. Keress egy megfelelő pillanatot, mikor néz és menj oda.
2014. ápr. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

Figyelj haver, bátorság! :)

Keress egy megfelelő pillanatot, és mondd el neki, hogy mit érzel.:)

2014. ápr. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
2.válaszoló köszi de az a baj hogy ez órán van
2014. ápr. 24. 14:48
 5/15 A kérdező kommentje:

Okés

Jöhetnek még tippek

2014. ápr. 24. 14:50
 6/15 anonim válasza:
A tanulmányi átlag semmit nem befolyásol. Keress egy olyan pillanatot amikor rád néz és menj oda hozzá, ha pedig a barátnői is ott vannak kérdezd meg tőle; Beszélhetnénk? Állj vele szembe és amikor már majdnem elmondtál neki mindent és úgy érzed, hogy kapsz pozitiv visszajelzést fogd meg mind a két kezét és úgy mondt tovább. :) hajrá
2014. ápr. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Legyél határozott,menj oda hozzá,amikor egyedül van.Biztos előfordul azért néha,hogy egyedül van nem?Próbáld kimutatni neki,hogy nem vagy közömbös iránta..
2014. ápr. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
És ha elutasít vagy már nem is akar arréb jönni ?
2014. ápr. 24. 15:00
 9/15 anonim ***** válasza:
én nem értek egyet azzal hogy a tanulmányi átlag nem befolyásolja, én nem jönnék össze olyan lánnyal, akinek nincs legalább 4es átlaga
2014. ápr. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Jöhetnek a válaszok hogy mit csinálok rosszul jöhet hideg meleg
2014. ápr. 24. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!