Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? 13éves vagyok és tetszik az osztályból egy lány

Figyelt kérdés

de nem merem elmondani neki sajnos mindig eggyütt van a barátnőivel nem merem elhívni őt sehova sem egy fejjel magasabb nálam és megszoktam őt nevettetni (néha) és multkor észre vettem hogy nagyon néz engem szerintetek mit csináljak de nemhinném hogy tetszek neki mit csináljak hogy tetszek neki?

És félek attol hogyha megmondom neki ki fog nevetni és elmondja a barátainak 4-5-ös tanuló én meg 3-mas tanuló vagyok


2014. ápr. 24. 14:42
1 2
 11/15 anonim válasza:
Akkor megmondod a csajoknak: Megkérhetlek titeket, hogy arrébb mentek egy kicsit mert beszelni szeretnék az xy-nal. Ha a barátnői nem képesek arra hogy elmenjenek akkor a csajnak nem valószínű, hogy tetszel. Mert ha tetszenél tudnának róla és elmennének.
2014. ápr. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat

És amúgy hogy vehetem észre hogy tetszem neki

Volt már ilyen eset egy másik lánnyal hogy féltem megkérdezni aztan egyszer odajött a barátnöje és megkérdezte hogy tetszik e nekem és válaszoltam hogy tetszik 1évig voltunk eggyütt de elment az iskolából szoktunk beszélgerünk neten és tudja hogy terszik nekem de nem zavarja

2014. ápr. 24. 15:26
 13/15 A kérdező kommentje:

De azért köszönöm a tanácsokat szoktunk beszélgetni neten de szemékesen nem

Valaki akinek van egy kis ideje rám beszélhetnénk egy picit privatban

2014. ápr. 24. 15:29
 14/15 anonim ***** válasza:

Kerj tole korrepetalast:)

amugy is javitanod kene:S

2014. ápr. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Úgy látszik most van a 13 éveseknél a pártalálási időszak, ez már a 4. 13 éves aki párt akar 2napon belül.
2014. ápr. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!