Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok barátnőt?

Figyelt kérdés
Kicsit el vagyok keseredve, soha nem volt még normális kapcsolatom, mindig csak majdnem de 1, max 2-3 találkozó után vége és ennyi, biztos bennem van a baj, nem vagyok valami átlagos attól tartok, már mint személyiségileg, ezért még "válogatós" is vagyok e téren ami igencsak megnehezíti hogy megleljem a lelki társam, persze voltak lányok akik érdeklődtek felém, de nekem nem akárki kell hanem az akit tudnék szeretni és elfogad engem olyannak amilyen vagyok és viszont szeret, ez lehetetlen? vagy hol próbálkozzak szerintetek, mit lehet ilyenkor tenni? csak boldogságra vágyom :) 20/f minden értelmes hozzászólást nagyon köszönök előre is és megy értük a zöld pacsi
2014. ápr. 24. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
WC-ben
2014. ápr. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kissé érdekesen hangzott az hogy nem vagy vmi átlagos... ha úgy gondolod veled van a baj, akkor adj le egy keveset az igényeidből, és a kevésbé jó nőknél is próbálkozz, vagy tegyél vmit hogy megváltozz
2014. ápr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért milyen vagy, hogy nehéz elfogadni?

Szerintem sokan lennének, akik elfogadnának, csak nem kellene annyira válogatnod, meg idealizálnod. Lehet, hogy rossz helyen keresgélsz. Lehet, hogy amilyen lányt elképzeltél magadnak, az olyanoknak nem rád van szükségük. De ettől még lehetnek mások, akiknek pont te kellenél.

2014. ápr. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam is pont ez a helyzet. 3 találkozónál tovább nem jutottam és én is elég válogatós vagyok...de ez nem azt jelenti hogy csak a nagymellű tökéletes csajok jönnek be. Csak sok olyan csaj van aki úgy igazából csinos - szerintem is - de egyszerűen mégsem jön be úgy (arcról és személyiségről van szó főleg).
2014. ápr. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen 4 es ,velem is így van, nem a bombázó csajok jönnek be csak aki tetszik , az arc az fontos és hogy ne legyen dagi, meg hogy a személyisége is tetszen ne csak a teste... csak elég fura a világnézetem azért írtam h nem átlagos :) de ebbe inkább nem mennék bele :)
2014. ápr. 24. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!