Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van barátnőm, de egy ideje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátnőm, de egy ideje érdekel egy másik lány. Nagyon bejön, már azt is elképzeltem, hogy szeretkezünk. Vajon miért van ez?

Figyelt kérdés
Volt már valaki ilyen, vagy hasonló helyzetben?

2014. ápr. 25. 11:45
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
72%
Az utolso valaszolokkal nem ertek egyet. Egy hosszu tavu kapcsolatban bizony elofordul, hogy masok is megtetszenek nekunk. Ez nem jelenti, hogy megcsaljuk a masikat. lanyok, vegyetek mar eszre, hogy nem ti vagytok az egyetlenek a vilagon. Attol, hogy szexualis vonzalmat ebreszt valaki mas idolegesen, nem jelenti a kapcsolat veget, vagy hogy nem a megfelelo emberrel vagyunk. Persze az is lehet, amennyiben a vonzalom tovabb fokozodik, es a partner iranti erzesek tartosan csokkennek.
2014. ápr. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
Szoval kerdezo, uralkodj magadon, remelhetoleg el fog mulni ez az erzes idovel :-)
2014. ápr. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolók! A kérdező azt írta, "egy ideje érdekel egy másik lány"!
2014. ápr. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben nem az van hogy megy az utcán és megtetszik valaki, az nem lenne gáz minden nő és minden pasi lát olyat aki tetszik neki. Itt már egy ideje van egy lány, vagyis többször látta már és mindig ezen gondolkodik. Két lehetőség van vagy megpróbálsz nem rá gondolni, és kivered a fejedből, vagy dobod a barátnődet a másikért.
2014. ápr. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
Nagyon tetszik, nagyon vonz szexuálisan. Jókat beszélgetünk, bár olykor olyan bénának érzem magam, ha vele vagyok, nem találom a helyemet.
2014. ápr. 25. 12:52
 16/40 A kérdező kommentje:
Amúgy az is számít, hogy jobban néz-e ki a másik?
2014. ápr. 25. 12:56
 17/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nem vagy szerelmes barátnődbe, inkább hagyd ott. Legyen benned annyi, hogy nem okozol fájdalmat neki azzal, hogy évekig vele vagy, közben egy másik nőért sóvárogsz. Én már voltam ilyen helyzetben, és rohadtul megalázó. Ne vesztegesd az idejét feleslegesen.
2014. ápr. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:

Szerintem szamit, mert ha a baratnod nem torodik a kulsejevel, akkor szerintem normalis, ha megtetszik mas. A legtobben az egeszseges, jol kinezo testhez vonzodnak.


ebben az esetben lehet osztonozni a baratnot, hogy sportoljon, foglalkozzon magaval tobbet. jol kinezni majdnem mindeki tud, csak odafigyeles kerdese.

2014. ápr. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
89%

Az,hogy elképzelted,milyen vele szeretkezni. Olyan,mint amikor valaki készül megvásárolni valami nagyértékű tartós fogyasztási cikket és elképzeli,hogy hova teszi a lakásban vagy hogy mire használja. Azaz egyértelmű szándékát fejezi ki ezzel a gondolattal a vásárlás iránt.

Nálad ugyanez a helyzet: egyértelműen akarod őt a régi barátnőd helyett. Kezdeményezz találkozásokat. A legofntosabb,hogy találd vonzónak és utána jön a többi.

Ő ezt biztosan észrevette,hogy vonzódsz hozzá és biztosan ő is hozzád,különben észrevennéd,hogy nagyon elutasítóan viselkedne,ha nem akarna semmit.


Miért érzed bénának magad,ha beszélgetsz vele? Találkozgass vele,különben egy életre bánni fogod,hogy elszalasztottad. Én is azt mondom,mint itt sokan,hogy a régit hagyd ott. Esetleg amikor a régi barátnőddel vagy az ágyban,akkor is az új lány képzeled oda?

N

2014. ápr. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
Nem érzem mindig annak, azaz bénának magam. Legtöbbször nagyon jókat dumálunk. Viszont van úgy, hogy azt veszem észre magamon mikor vele vagyok, hogy mintha kilométerhiányom lenne. Mint aki fel van húzva, nem tudok egy helyben megmaradni, persze van, hogy igen, megállok előtte. Szoktunk találkozni, bár mostanság inkább csak futólag. Olyankor vigyorgok, mint a tejbe tök, főként ha kettesben vagyunk.
2014. ápr. 26. 10:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!