Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, nektek is bejön, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nektek is bejön, ha a pasitokat felidegesíti ha rátok mászik egy másik pali és esetleg meg is akarja ezért verni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 14. 23:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nem...
2013. jún. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Aki direkt ezzel húzza az agyamat és verekedésre provokál, az mehet az anyjába.
2013. jún. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

elve más férfi ne másszon már rám

milyen nő az aki ezt hagyja ha van valakije?

2013. jún. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

És te meg a sarokból nézed, hogy hülyére verik egymást?

Jó csaj vagy!

2013. jún. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hármasnál a pont.
2013. jún. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

a csaj hagyja más rámásszon? miről is beszélünk,

a csaj tudja mit akar, szóval ez a kérdés baromság, az én szemszögemből N

2013. jún. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Te most tenyleg hagyod, hogy ugy masszon rad valaki, hogy kozben van pasid? Na szegyeld magad. Megis mit erezhet az a nyomorult, aki osszealt veled?
2013. jún. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem a rámászást. Hanem csak úgy,h h pl mikor nincs ott a pasim,akkor udvarolgat nekem,akár többszörre is miután elküldtem. Nyilván nem hagyom,h rám másszon más...
2013. jún. 14. 23:16
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be. Úgy érzem magam, mint egy fa, a két kan meg azon veszekszik, melyik hugyozzon le, és melyik oldalról.
2013. jún. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem.

Én nem hagyom hogy más pasik másszanak rám ha van éppen párom. Párszor már volt sajnos ilyen. Akik csak próbálkoztak nekik mondtam hogy van párom ők felfogták és békén hagytak. De sajnos volt egy pár olyan akiket ez nem érdekelt és tovább másztak rám. Persze volt köztük egy szimpatikus srác, de tisztán megmondtam neki hogy csak barátok leszünk nem több. Egy ideig jó is volt minden, de amikor egyszer összevesztem a párommal és volt egy mosoly szünet köztünk akkor a srác úgy fogta fel mintha szakítottunk volna, és akkor durván rám mászott. Akkor ezt egy pofonnal jutalmaztam neki. Majd pár nap múlva bocsánatot kért meg minden. Amikor a párommal kibékültünk akkor ő direkt átjött hozzám és jól elvoltunk, nem is ezzel volt a baj.

Csak akkor ugye bekattant és meg akart erőszakolni! Valahogy ő gerjedt erre inkább vagy fogalmam sincs. De akkor a párom éppen jött át hozzám anyum akkor nem tudott bejönni a szobámba mert a srác kulcsra zárta, gyors be engedte a barátomat aki berúgta az ajtómat és szó szerint jól ellátta a srác baját, mire kiértek a rendőrök ide.

Azóta a srác messze elkerül engem. Mivel nem történt meg az erőszakolás, tehát nem hatolt be mert a párom időbe közbe lépett, de attól még elítélték 2 év felfüggesztettel megúszta. De elég csúnyán lealázott engem főleg lelkileg. Fizikailag annyira nem csak a ruhámat tépte szét.

Ha a párom nem jött volna valószínű már rég megtörtént volna a legrosszabb mire anyám kihívta volna a rendőröket, vagy még kitudja hogy mi.

2013. jún. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!