Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez nagyon megalázó volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon megalázó volt a barátomra nézve?

Figyelt kérdés

közös társasággal kimentünk egyik este. Poénkodtunk egymással, beszólt viccből a hajamra én pedig visszavágtam rá, hogy neked meg kicsi a f....kad.

Ez persze nem igaz, csak ugy éreztem vissza kell szólnom, láttam az arcán, hogy kicsit elkeseredett, és a többiek is kinevették. Szerencsére kitudott belőle jönni, de piszkálják majd vele... mivel tehetem jóvá?


2014. ápr. 25. 15:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az sokkal megalázóbb, hogy ilyen primitív, meggondolatlan, "egyszerű" barátnője van..
2014. ápr. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Ő csak olyat mondott, ami nem is igazi bántás, és talán a többiek számára egyértelmű poén volt. Ne hidd, hogy jól jött ki a dologból. Amit te mondtál annak az ellenkezőjét, soha nem fogja tudni bebizonyítani. Nagyon a lelkébe másztál. Elfelejteni nem fogja, és a tüske örökre benne marad, utánad is. Gratulálok, ennél nagyobb kárt szándékosan sem tudtál volna okozni az önbizalmában.
2014. ápr. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt az önbecsülésébe gazoltal sokkal durvábban mint ő a tiedbe ráadásul megszégyenítetted.
2014. ápr. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
84%
Oh úgy élvezem, amikor történik egy ilyen és akkormindig van valaki, aki komolyan átgondolná a kapcsolatot. :)) Na nem akarok sértegetni senkit, csak szerintem nem olyan vészes a dolog. A farommérettel poénkodni fiúknál főleg ha szereted nagyon nem szép. Ez érzékeny pont majd minden fiú számára. És soha de soha többet ne csináld, nem tudom jóvá tudod-e tenni, szerintem nem, de akkor már megérte, ha ezután először gondolkozol mielőtt beszélnél. Ennyire nem szabad elszállni, mert poénkodott a hajaddal, tanuld meg kezelni a dühkitöréseid ja és ha haragszik, akkor az jogos. Próbáld meg kiengesztelni.
2014. ápr. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

ez egy orbitális hiba volt.

ott aláztad meg,amire a legbüszkébb.

sose fogja elfelejteni, azt garantálom.

2014. ápr. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
51%

Ez hülyeség. Ez kb. csak annyira sértés, mintha ő válaszolta volna neked, hogy "Nem a farkam kicsi, hanem a te pinád tág. Talán ha nem ment volna át rajtad fél Budapest, akkor szorosan éreznél".

Szóval ez mennyire bántana meg? Kb. csak ennyire volt megalázó, ne aggódj :)

2014. ápr. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Társaságban beszólna Nekem ilyet a barátnőm nem csinálnék jelenetet.....talán még mosolyognék is rajta, hogy ne legyen beszédtéma!!! De utána kettesben közölném Vele, hogy ez volt az utolsó előtti dobása....nem lesz legközelebb. Ha megérti, hogy hibázott akkor adnék még egy esélyt!!!

37F

2014. ápr. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondtam volna neked: 'sose tetszett a pinád' - és otthagytalak volna a p.csába
2014. ápr. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ezek után meg kell hogy dugja az összes barátnődet, hogy bizonyítsa ország világ előtt milye van.

Ilyent általában az elhagyott és ezáltal vérig sértett nők szoktak a volt pasijukra mondani.

2014. ápr. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!