Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel túl rátelepszem a barátomra?

Figyelt kérdés

Lassan két és fél éve vagyunk együtt.

Nos, nem túl rózsás a helyzet. Egyre jobban úgy érzem, hogy én jobban szeretem, mint Ő engem.

A szülei, legalábbis az édesanyja nagyon nagy befolyással bír felette(együtt alszanak...).

Egy iskolába járunk, és minden szünetben együtt vagyunk. Ezen felül én elvárom a barátomtól, hogy heti 2x tudjunk maradni iskola után egy órát(20 percre lakunk egymástól, de sose jó neki, és én úgy érzem, az anyja miatt). Iskolában is azért vagyunk minden szünetben együtt, mert Ő így szeretné.

Plusz minden szombaton átmegyek hozzá. Ezen kívül este egy órát chatelünk. Nekem ez nagyon kevés, azért, mert sokkal jobb lenne, ha chat meg a szünetek helyett inkább délután lennénk együtt, de ez nem kviitelehető a részéről. Plusz SOSE megyünk el sehova. A kapcsolatunk alatt kb. 4x voltunk együtt valahol(pl. állatkert, mozi).

Én minden este, miután chateltünk, rá egy órára küldök egy "esti üzenetet", amit Ő vagy másnap este olvas el, vgy pedig amint géphez jut.

Egy csomószor van, hogy nem jön fel esténként, de én ennek ellenére küldök neki. Ő ilyenkor egy-két szóval letudja. RÁkérdeztem, hogy zavarja-e, de azt mondta, hogy nem, és mindig megnézi, és örömmel válaszol, ugyanakkor amit ír, abból sokszor nem ezt látom. Ha meg nem írok neki, egyből megjegyzi, hogy nem kapott tőlem.

Egyre jobban azt érzem, hogy csak azért van ez a kapcsolat mert teszek érte.

Ma se jött fel, és nem is írt egy sms-t sem, így egész nap nem beszéltünk. A tegnapi üzenetemet se látta. ÉS most nem tudom, hogy írjak-e neki. Tudom, hogy BUTASÁG, de ha nem írok rosszul érzem magamat, mert szeretem, ha meg írok megalázva, hogy már emgint adok, és majd kapok rá egy mosolyfejet vagy ennyi....


2014. márc. 1. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Itt inkább az a gond, hogy láthatóan őt nem annyira érdekli ez az egész...

Meg mi az, hogy az anyjával alszik? Hány éves, 12?

2014. márc. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

17, most lesz 18.

Igen, ez a baj, hogy Őt nem érdekli...És én úgy érzem, hogy ez az én hibám. A kapcsolat elején nagyon hisztis voltam(főleg ilyen dlgok miatt), de megváltoztam!

Illetve szerintem biztos lett abban, hogy én mindig itt vagyok Neki. De hát én nem akarok taktikázni egy kapcsolatban, meg sejtelmes maradni, hanem önmagamat adni. Úgy érzem már nem vagyok érdekes neki.

Rákérdeztem az Anyjával való alvásra, mert kissé csípi a csőröm. SImán megoldhatnák, hogy ne így aludjanak...

2014. márc. 1. 23:43
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, rátelepedtél erősen.


1. Ugyanabba az iskolába jártok, minden szünetben együtt. Már ez egy kicsit túl sok, én biztosan szeretnék a barátnőimmel is beszélgetni, és nem azonnal lerohanni a pasimhoz. Vagy leszaladok, két puszi, egy gyors ölelés, és aztán vissza a barátnőkhöz is.


2. Hetente 2x egy órát együtt vagytok - ez normális.


3. Minden szombaton átmész - ez is jó.


4. Minden este 1 óra chat. Na ez nagyon sok, amikor minden szünetben együtt vagytok. A fenének van kedve este chatelni ezek után.


5. A chat után még üzenetet is küldesz, és zavar, amiért nem olvassa el rögtön.


Szerintem egy kicsit lazítsd, és hagyd, hogy hiányozz neki.


Szombatonként mit csináltok, amikor átmész? Miért nem mentek el valahova szombatonként inkább?


Ugye vasárnap azért békén hagyod??

2014. márc. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én szeretnék a barátnőkkel lenni, ezért szoktam mondani neki, hogy egy-két szünetben nem jövök ki.

Múltkor kijött a barátnőm, hogy beszélgessen velem, és a barátom közölte, hogy nem ad neki oda, mert az övé vagyok.

SZombatonként azért nem megyünk sehova, mert nem akar.

Jönnek a kifogások. VAsárnap csak este beszélünk, hagyom, hogy had tegye a dolgát, ami abba merül ki, hogy egész nap videójátékozik.

Lehet tényleg túl rátelepszem, de mit kellene tennem?

2014. márc. 1. 23:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne chateljetek esténként például.
2014. márc. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Szerintem meg ne itt GYK-n mondjuk meg hogy mit tegyél és mit ne. Az a baj, ha úgy érzed rátelepszel, és esetleg ő ezt érezteti veled. Mert minenkinek más az igénye, valaki heti 1x akar csak találkozni, valaki meg minden nap a lehető legtöbbet. Ha ezek az igények nem passzolnak , abból van a gond. Ha úgy érzed hogy te jobban akarod, jobban szereted, stb.

2014. márc. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, én úgy látom, hogy ő anyuci kicsi fia! Elégé borzasztó, hogy ennyi idősen még az anyukájával alszik és tudod mi lesz belőle később? Anyuci parancsára fog ugrani és Rád alig fog hallgatni!A jövőre tekintve egy nyápicot kapnál, egy élettelen embert, aki alig tudja majd egyedül elintézni a dolgait, mert megszokta, hogy anyuci elintézi neki! Én is a párommal egy főiskolára jártam, csoporttársak voltunk! Szinte minden egyes nap együtt voltunk, egy óráink voltak, sülve-főve együtt voltunk szinte! Külön albérletbe laktunk és külön aludtunk, de amint a saját albinkba értünk, rögtön írtunk egymásnak facebookon! Egy hónapban egy teljes hétvége kimaradt (csütörtöktől hétfőig plusz minden héten csütörtök délutántól péntek vagy szombat délutánig)! De hétvégente néha elmentünk külön barátokkal kicsit kimozdulni! Tudom, hogy ez másoknak nagyon-nagyon sok lenne, de a mai napig nagyon szeretjük egymást és nagyon ragaszkodóak vagyunk! Több, mint 2 éve vagyunk együtt! :)
2014. márc. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!