Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lanyok, fiuk nektek bejon egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, fiuk nektek bejon egy cigany fiu?

Figyelt kérdés

Biszex vagyok, felig cigany (apai agon), a borszinem feher, tehat nem nagyon latszik rajtam, de sajnos ahogy idosodom egyre jobban kezdenek "kirajzolodni" az arcomon ezek a jellegzetes cigany vonasok, amit eleg undoritonak talalok :(


Van igy eselyem parkapcsolatra?


Egyebkent 175 cm vagyok 60 kg sportos ha ez szamit, de kepet nem hiszem hogy kuldok.

Koszi!


2014. ápr. 25. 23:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
26%
A joisten vegyen magához reggelre!:)
2014. ápr. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
13%

igen, mióta divat leett négerrel, cigánnyal párosodini, azóta az a gáz, akinek fehér pasija van


Timi ribi voltam a buliból csók a pöckötökre kancsók ;*

2014. ápr. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
hogyne lenne esélyed. Ennek ellenére Timi, a ribi hülyeséget ír. Nem menő gádzsóval járni, csak már azok között is akad jólszituált, igy van hogy magyarnak is megtetszenek.
2014. ápr. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Kettű is gyühet keblemre e
2014. ápr. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
ne szégyelld és ne utáld a fajtádat testvérem! Én is keverék vagyok, szintén apai ágon. Nekem mondjuk az a gond hogy eléggé olyan a színem, jó fekete, mellette még a tekintetem is kezd olyanná válni. Ruházatban valamikor cigányosan öltözöm. De nem kell szégyellni, boldog leszel majd csak legyen önbizalmad és tanulj, boldogulj, dolgozz.
2014. ápr. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Írj prívbe!! ;)
2014. ápr. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Koszi utolso elotti!


Utolso Te lany vagy fiu vagy?

2014. ápr. 25. 23:38
 8/18 anonim ***** válasza:
hát ez sok mindentől függ! :) modor,igényesség,stb. szerintem,ha nem szereted a cigányokat,és normális vagy,simán bejöhetsz a magyar csajoknak,hiszen te is magyar vagy félig :)
2014. ápr. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Lány
2014. ápr. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Magam nevében:

Nem szeretnék általánosítani, az előítéleteket sem szeretem, és nem zárkózom el semmitől, amíg meg nem tapasztalom.

De sajnos azon túl vagyok, így én többet nem. (Nem egyforma senki, csak nekem személy szerint túl nagy pofára esés volt ahhoz, hogy többet ne menjek bele.)


Amúgy biztos lehet esélyed, de a biszexualitás sem mindenkinek jön be, mármint nem mindenki tolerálja (főleg fiúk esetében nem.)

2014. ápr. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!