Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy lány be tudja érni csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány be tudja érni csak szexel?

Figyelt kérdés
Úgy értem sok fiú írja akikkel chatelős oldalakon beszélek,hogy nincs barátnője, de nem rég szexelt mert van egy lány akivel összeszoktak járni hetente néhány alkalommal. És állítólag ez neki így nagyon jó... Ez mi ez már magyarázzátok el légyszííííí!
2014. ápr. 26. 09:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Összejárnak és szexelnek mi ezen a felfoghatatlan.
2014. ápr. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát az hogy hogy mehet bele ilyenbe egy lány. Nyilván a pasinak jó ez így mert a pasik általában primitívebbek de egy nőnek is. Ez arról szól hogy a nő használati tárggyá degradálódik. Egy lyuk tiszta ingyen amibe lehet üríteni a felgyűlt gecyt. Én elvárom ha valaki velem szeretkezik legyen belém szerelmes, és imádjon halálosan nagyon. Csak úgy van értelme.
2014. ápr. 26. 10:03
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem akarjak elkotelezni magukat,de a teszisegre szukseguk van,ezert csak szexelni jarnak ossze.
2014. ápr. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Naif_Hazazi ***** válasza:
van ilyen. összejárnak és kész, nincs érzelem, nincs szeretlek nincs mozi meg valnetin nap csak szex, ideig óráig müködik aztán sztem elöbb vagy utóbb féltékenykedés lesz, mivel ez egy teljesen nyitott kapcsolat. féltékenykedésnél pedig már érzelem van tehát bukó. szakitás után felejtönek jó msára nem, nemis valo mindeninek. én tuti nemtudnám csinálni
2014. ápr. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
ha a lánynak csak szex kell, akkor igen
2014. ápr. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Van olyan lány aki szeret használati tárggyá degradálódni?
2014. ápr. 26. 10:08
 7/15 A kérdező kommentje:
Már pedig ilyen nincs. Ilyen esetekben átverés van sérelmek vannak hazugság képmutatás. A lány szerintem olyankor hazudja hogy neki ez elég lehet és az várja hogy beleszeressenek. És ma már ez teljesen elterjedt. Alig van normális párkapcsolat! Annyira utálom az embereket. Ezt a szart játssza mindenki.
2014. ápr. 26. 10:12
 8/15 A kérdező kommentje:
Vagy észre se veszi többnyire hogy csak kihasználják...
2014. ápr. 26. 10:13
 9/15 anonim ***** válasza:
Ezek a lányok nem így fogják fel, ahogy te. Nekik is csak szex kell, ahogy a pasiknak.
2014. ápr. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Miert gondolod h a no valik targgya? A no szemeben a ffi a 'targy' akit hasznal egy ideig mert kell a szex. Te egyoldaluan nezed a dolgot. A ffi szemszogebol.
2014. ápr. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!