Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyes volt barátnők miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes volt barátnők miért csinálnak úgy mintha sosem ismerték volna a volt párjukat, és mintha szabályosan utálnál őket és átnéznek rajtuk mint valami üvegablakon?

Figyelt kérdés
Pláne hogy sosem volt az ember rossz, egy rossz szava sem volt soha, és a szakítás is talán ok nélkül történt. Talán ebből is az szűrhető le hogy nem bírják a "jófiűkat", és inkább a "rosszfúkhoz" ragaszkodnak a végtelenségig?
2014. ápr. 26. 11:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Érettségtől függ a viselkedése, illetve attól,hogy mit érez az ex iránt. Velem kedden szakított "barátnőm", és elkezdtem bulizni, barátkozni, nőzni. Nem hagytam magam, és nem bírja ki nélkülem.Azt hitte,hogy elszomorít. Nagyon szeretem őt, de nem fogok rá várni, és nem leszek kiszolgáltatott állapotban sem. Hülyék az olyan nők, akikről te beszélsz.
2014. ápr. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon jól teszed hogy pörögsz bulizol ilyenkor. Hát igen, vannak "érdekes" emberek :/ Hogy érted hogy nem bírja ki nélküled? Talán keres?
2014. ápr. 26. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!