Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha mára szabály...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha mára szabályosan félek, rosszul vagyok a lányoktól, főleg a szép vonzó lányoktól emiatt?

Figyelt kérdés
Egyszerűen fáj, hogy egy lánynak sem kellek, aki nekem tetszik pedig nekem sok lány tetszik és nem a műnőkre kell gondolni, hanem a természetesen szép, vonzó, aranyos lányokra. Mégis az van, hogy egyiknek sem kellek, csak olyan lányoknak kellek, akik nekem nem az eseteim. Egyszer me is próbáltam egy ilyen lánnyal, de nem lett jó vége. Azóta szabályosan bedepizek, ha szép lányokat látok, főleg, ha még a pasijukkal is nyalják egymást. Nem irigy vagyok, hanem egyszerűen fáj a szívem, hogy más szerethet egy lányt én meg nem szerethetek és engem sem tudnak szeretni, pusztán azért, mert nem vagyok egy vonzó jelenség külsőre. Pechemre nem férfias, haenm kisfiús vagyok, ami érthető mód egy lánynak sem jön be, vagyis a szép lányokank úgy látom nem ez jön be, hanem a magas kigyúrt jóképű, szőrös típus, ami én sosem lehetek. Persze mindenki azzal jön, hogy örüljek neki, mert 10 év múlva is fiatalabbnak fogok kinézni, de mégis mit érek vele, ha sosem kellek egy lánynak sem, akinél bepróbálkozom? :|
2013. márc. 27. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
ha megnyugtat szerintem kifejezettem csúnya, ha valaki szőrös:)
2013. márc. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocs, de miért kéne téged bárkinek is szeretni? Vagy bárki mást is miért kéne bárkinek szeretni? Ez nem egy olyan dolog, ami jár az embernek. Miből gondolod, hogy jobb annak, akinek van kapcsolata? Miért lenne neked az jobb?
2013. márc. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
a gáz veled van.. miért nem tudsz valakit úgy elfogadni ahogy van? miért kell a másikat a kinézete alapján megítélni?
2013. márc. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a kérdéssel csak az a baj barátom, hogy Te is felszínes vagy... azt várod el, hogy másoknak ne legyenek elvárásai, de Neked lehetnek.
2013. márc. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
amúgymeg pszichológus talán tud segíteni. talán...
2013. márc. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
sztem nem csúnya, én imádom a szőrös pasikaaat:)
2013. márc. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Nekem sem kellenél, de nem a kinézeted, hanem a h.ülye rinyálásod miatt.
2013. márc. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én is imádom a szőrös férfiakat.


24F

2013. márc. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!