Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik ti miért szeretitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ti miért szeretitek átvágni a nőket és hazudni nekik?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 26. 13:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
amiért te a 25 milliomodik általánosítást végrehajtod most. én nem tartozom ezen pasik közé. sajnálom, hogy csalódást okoztam. szép napot!
2014. ápr. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom. A nők miért?
2014. ápr. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ez a másik oldalról is igaz.
2014. ápr. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
9%
abszolút nem mind. de a legtöbb tényleg egy erkölcstelen senki.
2014. ápr. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Már megint ez? Komolyan unom, tegnap is felvolt téve ez a kérdés vagy 6x...-.-'
2014. ápr. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nekem eddig ez volt a tapasztalatom. pl. randi után nem keresnek mèg akkor sem ha ők kezdemènyezték a csókot.
2014. ápr. 26. 13:57
 7/19 anonim ***** válasza:

Van annál rosszabb is, elhiheted.

Engem speciel full kihasználtak már a lányok érzelmileg, és amilyen hülye vagyok, nem először esek ebbe a hibába.

Szóval van rosszabb is, nem éltél meg olyat ezek szerint, ne is akard tudni milyen.

2014. ápr. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ne itt sírjatok. Talán nem az izompólós, kigyúrt, sportkocsis barmokra kéne nyomulni, hanem rendes embert keresni, és az kisebb eséllyel vágja át a fejed, és használ ki...
2014. ápr. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Pont az hogy én nem szépfiúkkal, ha nem átlagos kinézetű pasikkal randiztam, de ők is hazudtak.
2014. ápr. 26. 14:09
 10/19 anonim ***** válasza:
Akkor randizz velem, én átlagnál kicsivel jobb képűbb is vagyok. Nem foglak átverni, ha szimpatikus vagy.
2014. ápr. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!