Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is a haverokkal lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is a haverokkal lennétek ebben a helyzetben, mint a párotokkal? Nem jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk valami sokat együtt, inkább a suliban levő találkozásoké a szerep...

Jövőhéten lesz egy kis szünet, így itt lenne az alkalom,hogy együtt legyünk a sulin kívül is.

Arra gondoltam,hogy akkor pénteken elmehetnénk a szomszéd városba kiruccanni egy kicsit, fürdőzni vagy hasonló, de ő visszamondta,azzal az okkal,hogy a haverjaival kell készüljenek szombatra, a majálisra:bevásárolni meg hasonlók.Azt mondja,ha megyek vele csütörtökön jó, ha nem akkor nem megyünk sehova.

Én viszont nem mehetek csütörtökön,nem tudom milyen okból szüleim azon a nap nem akarnak engedni. Azt mondják,hogy akkor nap mindenki szabad,mi meg épp akkor megyünk tekeregni?! Ezt én sem értem, viszont én még nem parancsolhatok...

És elég rosszul esik,hogy most is a haverjai miatt nem vagyunk együtt. És még az a helyzet sem áll fenn,hogy ritkán van együtt a haverjaival,hisz minden nap találkoznak és minden hétvégén kocsmáznak.

nem hiszem,hogy nélküle nem tudnának bevásárolni...

Neki nem mondtam még ezzel semmit, nem tudom,hogy jogosan esik e rosszul..17L


2014. ápr. 26. 14:11
 1/1 anonim ***** válasza:

szerintem nyugodtan beszéld meg vele, nincs annál rosszabb ha nem működik a kommunikáció és nem tudja az egyik hogy mi baja a másiknak.

ha ezek máskor is így mennek akkor nem csoda ha kételkedsz, ha fontos vagy neki és szeret akkor nem hiszem hogy nincs rád ennyi ideje, biztos nekem se tetszene hogy mindig eljárkál a haverjaival, velem meg egy napot se tud tölteni, csak a suliban..

(ha több időt lennétek együtt lehet kiderülne hogy nem is áll olyan biztos lábakon ez a kapcsolat)

2014. ápr. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!