Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki egy párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki egy párkapcsolatban van akkor tényleg nem kéne bulizni járni a haverokkal?

Figyelt kérdés

Most múlt 3.éve hogy párkapcsolatban vagyok, és hát eddig megvoltam szórakozás/bulizás nélkül(régen azért jártam), viszont egyre jobban mennék már de barátnőm nem engedi, már ha felhozom hogy mennék akkor kiakad és megsértődik h én ne menjek el ilyen helyekre ha párkapcsolatban vagyok. Én 20F, ö 18L.


Én nem találom gáznak azt ha haverokkal lemegyünk egy szórakozóhelyre úgy hogy kapcsolatban vagyok, nyilván nem csajozni megyünk. Nektek erről mi a véleményetek?


2014. ápr. 19. 00:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Sztem nincs gond azzal ha elmész bulizni, de ha barátnődet nagyon zavarja, vidd el őt is és kész.
2014. ápr. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szórakozóhelynek csajozás nélkül is van értelme?
2014. ápr. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs azzal gond, ha szórakozni akarsz, nem vagytok összenőve. Ugyanakkor kicsit furcsának találom, hogy "pont most" akarsz újra szórakozni. Mi változott, hogy eddig megvoltál nélküle, és most hirtelen nem? Félre ne érts, nem azt mondom, hogy valami gond van, de szerintem ez fordulhatott meg barátnőd fejében is, illetve hozzászokott, hogy nem bulizol.
2014. ápr. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1 évvel ezelőtt cserélhettünk volna barátnőt.
2014. ápr. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy párkapcsolat nem arról szól, hogy egyfolytában egymás seggèben legyenek a felek, hagyni kell a másiknak szabad mozgásteret, egy kis önállóságot. Attól még ugyanugy szereti az ember a párját hogy időnként elmegy a haverokkal, addig a barátnőd is tarthatna csajos estét....
2014. ápr. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kicsit féltékeny csak a csaj
2014. ápr. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A csajod igencsak alkalmazza a női terrort. Megmondja mit csinálj, aztán ha nem az történik amit ő akar, akkor hisztizik és megsértődik.

Szólj neki hogy vegyen vissza, ha nem hajlandó rá, dobd ki.

2014. ápr. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A csajod féltékeny, és fél hogy "lecseréled", de ha három éve vagytok együtt ne értem mitől fosik :\

Az enyém szerencsére elenged. :)

2014. ápr. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!