Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyedülállók! Mi hiányzik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülállók! Mi hiányzik számotokra legjobban egy párkapcsolatból?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 26. 20:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szeretetet adni.
2014. ápr. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Maga a párkapcsolat, a harmonikus párkapcsolat. Pillantások, érintések, hangok, ízek, illatok, csókok, szerelmeskedések, programok, minden.
2014. ápr. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

A szeretet,amit még soha nem kaptam meg senkitől igazán... :/ És nem tudom valaha lesz-e ilyen...

22/F

2014. ápr. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 viktorvarga ***** válasza:
semmi
2014. ápr. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Az ölelés
2014. ápr. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A szex utáni első 5-8 perc, amikor hozzám bújik a lány.
2014. ápr. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Hogy legyen valaki, akivel egy csapatot alkotunk a világ ellen.
2014. ápr. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Áh, én is azt akartam írni, hogy maga a párkapcsolat. :D

A programok és itt nem kell nagy dolgokra gondolni... séta.. filmezés... sorozat nézés... pl. egyszer elmennék a Kárpát-haza összes várába. Ha lesz pénz. Az is mi jó má... Mondjuk ez lehet nem kis dolog:D Na de az elején ilyenre úgy se lenne mód, hát amiket írtam.. hülyülések stb.. mint akivel nagyon jó barátok vagytok na.

És a 3. válaszoló mondata első felével is egyet értek. :)

2014. ápr. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

az, hogy valakivel egymásnak fontosak legyünk.

a barátaink életében úgyis csak mellékszereplők vagyunk.

olyan jó lenne, ha valakit érdekelné, hogy hogy vagyok, mit gondolok, nem csak felszínesen, hanem tényleg. És én is szeretnék valakinek adni, mert csomó szeretet bennem marad, amit adni tudnék.

2014. ápr. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
láb
2014. ápr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!