Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnék a szüleinél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék a szüleinél kedveskedni?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 4 hónapja ismerjük egymást és a szüleinél jó benyomást akarok kelteni,szerintetek mit csináljak?Jah és 15f vagyok.
2009. dec. 24. 10:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szija! Anyukájának vegyél virágot.Legyél normális és áradoz a lányáról.És esetleg bokolj a háznak:PTöbbi meg majd jönn.
2009. dec. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Legyél természetes ez a legfontosabb, magad add, ne legyél műmájer, átlátnak rajtad. Ne nyald-fald a barátnőd előttük, legyél kedves, mosolyogj.
2009. dec. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem 15 évesen ne állíts be virággal, picit nyalleros a dolog (gondolj bele, a lánynek vittél már virágot egyáltalán ...) Én kb. 3 hónap után találkoztam először a szülőkkel. Ha nem makogsz, tisztességesen viselkedsz, normálisan tudsz köszönni

(KEZETFOGNI A PAPÁVAL!!!), nem vagy nagyképű/nagypofájú, tehát szimplán TALPRAESETT ÉS KULTÚRÁLT VAGY, akkor be fogsz vágódni a szülőknél. Szerintem első alkalommal nem kell túlspirázni.

2009. dec. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
okés köszi a válaszokat :)
2009. dec. 24. 10:39
 5/11 anonim ***** válasza:
Virágot tényleg ne vegyél mert az nyalizás. Viszont a lányukat nyugodtan dicsérheted. Ha látják, hogy szereted lehetsz akár bűnöző is (na jó ez túlzás de érted a lényeget) el fognak fogadni.
2009. dec. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, ha mi már szülök lennénk, méghozzá lányos szülők, akkor biztos hogy esélyt se kapna szegény srác:) Na jó ez persze csak vicc. Ne áradozz a lányról, a szülők nem hülyék. Egyszerűen lássak ahogy szereted, lássák, hogy amikor ránézel csillog a szemed, hogy szívből öleled meg. Ha szerelmes vagy akkor ezek tudtodon kívül látszódni fognak. Például bár mi idősebbek vagyunk, de anyukámnak azért lett nagyon szimpatikus a barátom az elején, mert hogy még akkor is ölelt mikor szendvicset csináltam a konyhában:) Vagyis látta rajta, hogy nem kihasználja az ő egy szem pici lányát, hanem tényleg szereti. Ez a kulcs.
2009. dec. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
11:00 vagyok. Igen én is így értettem mint az utolsó. De ha nem szereted nagyon-nagyon, azt észre is veszik.
2009. dec. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

nagyon köszi a válaszokat :D

akkor biztos kedvelni fognak a szülei mert én nagyon szeretem őt :)

2009. dec. 24. 12:38
 9/11 anonim válasza:
Nálam egy dolog van, ami mindig bejön. Legyél egyszerűen udvarias, tisztelettudó úriember :) Ennyi az egész! Ezt fogják a legjobban értékelni :)
2009. dec. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bár modjunk ha hosszú és nagyon sokat talizol a szülökkel akor lehet virágott.vagy csak a csajnak.az egy szép gesztus nm túl nyali
2009. dec. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!