Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szokott kedveskedni a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokott kedveskedni a párotok szóban?

Figyelt kérdés

Persze nem a Szeretlekre,vagy a hiányzolra gondolok.

Ha igen,mik azok?:) Mióta vagytok együtt?


2011. aug. 16. 09:45
1 2
 1/13 twinky ***** válasza:
Inkabb ezt a csikosat vedd fel, abban nem tunsz olyan kovernek...
2011. aug. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Persze! Mindig mondja milyen szép vagyok, és mindennap dicsér:)) Vagy amikor ölelkezünk mindig mondja milyen szépek a szemeid! De ő a férjem már 5 éve vagyunk együtt:) 30N
2011. aug. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen, szokott :) Szépségemnek vagy Hercegnőmnek hív, vagy mondja hogy milyen gyönyörű vagyok. Persze nem hiszem el neki:D 1 éve vagyunk együtt, 17L 19F
2011. aug. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

De jó nektek:) köszi a válaszokat:)

még jöhetnek:d

2011. aug. 16. 09:59
 5/13 anonim ***** válasza:

Szokott. Minden reggel mondja ébredés után, hogy milyen gyönyörű vagyok, pedig olyankor még laposakat pislogok és szörnyen kócos a hajam. XD

Csillagomnak, Életemnek, Kicsiszívemnek szólít, és ha sminkelek, mindig azt mondja, felesleges, mert smink nélkül is én vagyok a legszebb nő a földön - legalább is számára. :)


20/L

2011. aug. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mindíg mondja ,ha közértbe megyünk,hogy "várjá thee" meg " hékás béjbi nyugivan"!:D
2011. aug. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"szeretlek mert szűk a p.inád és nem fogazol ":DDDDD


persze, hogy szokott, de nálam és hála ég nála is az apró "tettek" ezerszer többet jelentenek és jobban vágyunk is rá, mint a szavakra :)nekem ne mondja el , naponta 26 szor, hogy "szeretlek, imádlak, vagy hiányoztál" , egy ölelés, egy popó simi, egy hosszú, szenvedélyes csók csak úgy ezek mind többet jelentenek egy szónál !Én ezekből jobban érzem a szeretetet, mint egy két szóból :)


28/L

2011. aug. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

igen utolsó:) elvégre a tettek mutatják meg milyen egy ember.

Nekem is nagyon jól esik ahogy a barátom viselkedik velem(tettek) de néha olyan jól esne ha szóval is kifejezné:/ én szinte naponta mondok valami szépet neki,ő visszamondja akkor,de magától nem mond:/ Szerintetek nem baj? vagy arra gondoltam hogy megmondom neki hogy jól esne ha néha mondana valami szépet nekem,de akkor meg az úgy nem az igazi ha ráeröltetem hogy mondjad:/ Mit tehetnék?

2011. aug. 16. 10:26
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát ezt mondjuk pont ne csináld. "mond már milyen szép vagyok". Nem kell mindent szóban kifejezni és ha eddig sem volt ilyen, akkor nem is lenne őszinte tőle.
2011. aug. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nem pont a szépségemre gondoltam amúgy régebben mondott ilyeneket:( pl régen mondott olyanokat hogy örülök hogy ilyen barátnőm van mint te,jó hogy vagy nekem stb.. régen mondott magától ilyeneket de ma már nem:/
2011. aug. 16. 10:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!