Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk? Ti megnézitek a többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk? Ti megnézitek a többi lány fenekét, vagy mellét, úgy, hogy közben szerelmetek van?

Figyelt kérdés
nem arról van szó, hogy kocsányon lógó szemekkel bámulnátok. csak egy-egy pillantásról.
2011. márc. 9. 18:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem vakulok meg ha erre gondolsz, legfeljebb rosszabbul látok.
2011. márc. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
58%
hogyne.. :) én azt mondtam neki ,hogy hű leszek és nem vak ;)
2011. márc. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%
Meg, persze, nézni szabad:)
2011. márc. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
58%
Persze. Miért ne.
2011. márc. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)


Igazából én is ezt gondolom a természetesnek, csak mégis ma beszélgettünk a barátommal, és valahogy témába jött, és mondta, hogy azért van, hogy automatikusan megnézi a lányok fenekét, de mondta, hogy nem bámulja meg ilyesmi, meg hogy még előttem sokkal inkább felfigyelt az ilyenekre, de mégis olyan furcsa volt ezt hallani, meg belegondolni, hogy más lányok fenekét nézegetni:)

2011. márc. 9. 18:11
 6/17 anonim ***** válasza:
50%

azért mert fogyókúrázol még elolvashatod az étlapot :D

igen a kérdésedre a válaszom

2011. márc. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
73%

A nők is ugyanúgy megnézik a többi férfiakat, csak az a lényeg, hogy közbe ne bántsuk meg ezzel a másikat. szerintem.

egyébként az 1.-nek igaza van. mindent a szemnek, semmit a kéznek:D..

2011. márc. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
64%
Mert te nem nézel meg más faszikat ugye...?
2011. márc. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Engem ne támadjatok, nem gondolom ezt rossz dolognak, vagy "bűnnek" egy kapcsolatban.

Én csak megkérdeztem, mert nem tudtam, hogy ez úgy általában így van-e.


Amúgy nem szoktam megnézni a fiúk seggét vagy f*rkát.. de soha nem néztem meg így konkrétan, a barátom előtt se, De szerintem ez lányoknál máshogy működik, szóval a két dolog nem összehasonlítható.

2011. márc. 9. 18:25
 10/17 anonim ***** válasza:
79%
én lány vagyok, én általában a jóképű pasikat szoktam megnézni. De ez is igen ritka lehetőség, alig van jó pasi:P
2011. márc. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!