Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok együtt lennétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok együtt lennétek egy olyan férfivel, akinek csak egy érettségije van és nem szeretne tovább tanulni?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 27. 11:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
még a diplomával is nehéz elhelyezkedni, nemhogy egy érettségivel... na meg ha aztán nem rinyálna nekem, hogy én többet keresek, akk nem lenne gond.
2014. ápr. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Azért valamilyen szakma nem ártana...

Persze ha érettségivel talál magának olyan munkát, amit szívesen végez, és meg tud élni a keresetéből, akkor nincsen ezzel semmi probléma.

2014. ápr. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
simán
2014. ápr. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Engem nem zavarna, ha többet keresne a barátnőm, sőt még örülnék is neki! :) Próbálkoztam már többször tovább tanulni, de nem ment. :(
2014. ápr. 27. 11:29
 5/12 anonim ***** válasza:

engem zavarna, mert nekem fontos hogy a barátom okos, értelmes legyen

nem azt mondom, hogy aki nem tanul tovább, az buta, de legtöbbször ez az oka vagy hogy nem érdekli

2014. ápr. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

megint általánosítás, ez nem ilyen egyszerű!


egy embert nem lehet lemérni a diplomája súlyával. Vannak olyan állások, amik több szellemi hátteret, több év elméleti tanulást igényelnek, ezekhez szükséges a felsőoktatás és a diploma. Ugyanakkor vannak olyan szakmák, amikhez elegendő, ha szakmunkásképzőt, vagy szakközépiskolát végzel. Lehetsz például egy remek műbútorasztalos, fodrász, autószerelő, vagy ami tetszik. Tulajdonképpen még azt sem lehet elmondani, hogy a diplomások többet keresnek, mert igen, nagyon sok esetben könnyebb, ha van felsőfokú végzettséged, nyelvtudásod. Viszont van rengeteg vállalkozó, aki többet keres, mint a legtöbb diplomás, mert sikerült egy jó üzletet elindítania. Szóval minden a céljaidon múlik. Hogy mit szeretnél elérni. Nem az a lényeg, hogy mi a munkád, hanem hogy hivatásként éled-e meg. Hogy tudod-e jól csinálni, tudsz-e alkotni benne. Az inkább a probléma, ha valaki csak azért nem tanul tovább, mert lusta és arra pályázik, hogy majd a párja eltartja, vagy majd szerencséje lesz. De ha valaki nem a sült galambra vár, akkor nem lehet felróni neki, hogy miért nem az az álma, hogy ügyvéd legyen.


Az pedig, hogy kivel szerettek egymásba, egy teljesen más dolog .Persze, meghatározó, hogy milyen körökben mozogsz, egyetemen nagy eséllyel lehet egyetemista barátnőd. Viszont, ha szerelmes leszel valakibe, aki viszonozza az érzéseidet, akkor nem ez fog számítani. Azt pedig gondolom mondanom sem kell, hogy az intelligencia, a műveltség, a széles-látókörűség, ugyanannyira meglehet egy alacsonyabb végzettségű emberben is, és ugyanannyira hiányozhat egy diplomásból is. Szóval ha van egy álmod, légy magabiztos :)

2014. ápr. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

nehezen hiszem el, hogy előbb-utóbb nem kezdene el engem bszogatni, mert nekem több diplomám van.

nekem egyébként nem érdekes, hogy ő mennyire képzett. okos legyen, mindegy, mitől.


ebbe nem fér bele nálam, hogy egyszer azt mondja, hogy nem SZERETNE tanulni, egyszer meg azt, hogy nem jött össze.

2014. ápr. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nekem sose volt a tanulás az erősségem. Komoly szövegértési problémáim vannak amivel nem tudok mit kezdeni, ez a probléma már általános iskola 3. osztályban kijött. Nehezen tudom értelmezni a mondatokat, és sajnos egy felsőfokú végzettségnél sok elméletet kell tudni viszont a gyakorlati résszekel nem vagyok bajba, de a vizsgákhoz kell elmélet is. Most fogok vizsgázni egy okj-s képzésen, mert főiskolára nem volt elég a pontszámom, ott is megy a gyakorlat, de az elmélet egyáltalán nem. Előtte is próbálkoztam szakmákkal, de nem tudtam megfelelni. Bennem nem lenne semmilyen kisebbségi érzés, ha olyan párom lenne, aki több diplomás jól kereső, mert nekem sokkal többet ér az érzelem a szeretet, mint a pénz vagy a tudás. Sokat gondolkozok, hogy kimegyek külföldre és ott fogok élni dolgozni, de ez még a jövő zenéje.
2014. ápr. 27. 11:53
 9/12 anonim ***** válasza:
az alapján, ahogy írsz, nincs gond. fogadd el, hogy van, ami nem megy, és törekedj arra, hogy így is boldogulj. szerintem ez egy nem sznob nőnek elég (ezen a téren).
2014. ápr. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát kb én is ilyen cipőben vagyon mint Te. Magyarországon ahol a külsőség nagyon számít kocsi lakás nyaralás stb. itt valahogy a csajoknak eléggé ez számít. Másik hogy a XX. sz. végére a csajok nagy része továbbtanul, mert fizikai szakmákra kevéssé alkalmasak. Így legalább hasonlóan képzett és hasonlóan kereső párt szeretnének. Ezért vált annyira gyakorivá a szingliség. Szóval ez volt Mo. De kint Nyugaton ez nem annyira számít szerencsére. Ott ha van pénzed nem kell megmutatni azt hogy elhigyjék. Mert mindenkinek viszonylag kisebb alacsonyabb munkával is van elég. Így a lányok sem a pénzre végzettségre mennek. Ezért is jó ötlet külföldre menni. Többekközött...
2014. máj. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!