Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ex vissza hódítása lehetséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex vissza hódítása lehetséges ebben az esetben? Ha igen hogyan?

Figyelt kérdés

3 hónapja szakítottunk a barátnőmmel, mert hogy ő nem élte ki magát, meg kíváncsi fáncsi dolgok miatt. Azt mondta elsőre megtalálta az igazit nagyjából én voltam az első barátja mindenbe, mással még csókolózni sem csókolózott stb. Így valamennyire megérthető ez a nem élte ki magát dolog részemről.. Cirka 1,5 hónapig beszélgettünk, aztán sok volt a szarkavarás meg a veszekedés e dolgok miatt ez a taktikázás meg elfojtás azt hiszem egyik őnknek sem tett jót. Utána azt mondta hogy ő már nem akar semmit, de eleinte így gondolta, hogy a jövőben igen.. Lényegében a szünetünk tele volt akarva akaratlanul szarkavarásokkal, rossz akarókkal is stb..Meg a megbántott ember meg a megbántó ember nem úgy áll egymáshoz az incidens után bármennyire is próbáltuk. Érez még valamit de nem szerelmet, meg azt is tudom, hogy eléggé rosszul van mostanában ( egy két barátnőjével jóba vagyok ). Igen én is az a nyíltan szenvedős típus vagyok, ahelyett hogy szartam volna a fejére tudom ez lett volna az igazán jó taktika mindenkinek.. de nem tudtam. Most alakítottam a külsőmön, stb, de nem tudom hogy kéne megkeresnem őt vagy mivel lehetne újra beindítani ezt az egészet, hogy lássa ő is újra azt az embert bennem meg én is benne.. 1 évig tartott a kapcsolat amúgy.


Köszönöm:


19/f



2014. ápr. 26. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Én elhívnám a nagy sétára és jól kibeszélgetném vele magamat. Őszintén elmondanám, hogy újra meg szeretném próbálni. Lát e esélyt, ad e rálehetőséget........????

Kezd el újra meghódítani, mint ha nem lennének előzmények.

2014. ápr. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kicsit félek ettől de megvárom vele a nyarat, akkor itt lesznek a közelben talán úgy több értelme lenne.. Meg hogy még higgadjunk, kicsit félek hogy senki vagyok a szemében és szó nélkül ellökne :) de aztán kitudja, végülis találkozóba csak bele menne.. Első találkán mondjam el ezt neki szerinted?
2014. ápr. 26. 20:13
 3/6 peruiannew válasza:

Adj hálát az istennek,hogy ilyen korrekt volt és megmondta őszintén neked a tutit.

Ez nagyon kemény lehet neked,de ne törődj vele többet.

Engedd el.Jobb érzés lessz később neked és neki is.

2014. máj. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
óóóhh :D üdvözöllek a világomban kérdező. Írj rám,ha esetleg rájöttél,hogyan hódítsd vissza. Egy cipőben járunk, csak nekem múlt hét hétfőn volt szakítás
2014. máj. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hohooo..mar harman vagyunk..ugyanez..mintha en irtam vna a kerfest..csak engem penteken offoltak. De ha beledoglok is visszaszerzem az en Hercegnomet!
2014. máj. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerinted,ha egy nő élni akar,elmegy,akkor elég lesz neki néhány hónap,hogy "éljen"?

He? A nőknek kicsit más az órajele,mint a férfiaké.Lehet neked most még ez is sok,de lehet ő még csak most kezd majd belelendülni az "életbe". Monadnám azt,hogy ilyenkor érdemes várni néhány évet,de azt te nem fogod kibírni nélküle.

2014. jún. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!