Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/fiúk Ti hogy kezelitek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/fiúk Ti hogy kezelitek, amikor egyszerre több "kérőtök" van? (21F)

Figyelt kérdés

Nem értem mi történik ezen a héten.

Egy buliban összekavarodtam egy lánnyal, aki most akarja folytatni a kapcsolatot.

Az exem, aki 1 hónapja kidobott, tudtomra adta, hogy békülni akar.

Egy lány - akivel régebb akartam járni, de kikosarazott- 2 napja elmondta, hogy össze akar jönni velem.

Egy másik lány akivel szintén régebben akartam járni, de nem lett belőle semmi- szintén most össze akar jönni velem (bár ez nem teljesen biztos).


Ez valami összeesküvés? :D Bár nem ismerik egymást az illetők...


Továbbá mért van az, hogy fél évig nincs senkim, aztán most hírtelen kapkodom a fejem.


2014. ápr. 27. 11:53
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Most döntenem kéne? Bárhogy döntök, a többit elveszítem, mint barát?! S ha egyik mellett sem döntök?

Segítsetek...

2014. ápr. 27. 11:54
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
egyszerűen mindkettőt szédíteném ennyi idősen!
2014. ápr. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Tavasz. A nők érzékenyek az ilyesmire (saját bőrön tapasztalom...). Hogy mi a teendő?


Döntsd el, kibe vagy szerelmes, ha van ilyen, és azzal járj. A többieket finoman küldd el.

2014. ápr. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

válassz, a többit meg ne áltasd

nem fognak örülni, de attól még lehettek később barátok

nincs értelme így is egyedül maradni

2014. ápr. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig így járok amúgy. :D

Hónapok óta van egy szexpartnerem, akivel jól is működött a dolog, ám egy buliban összefutottam az egyik haverjával, akivel kicsit kavartunk, ő randira hívott. Majd randira hívott ennek a havernak egy haverja is.

Egy régi csoporttársam ,akivel fél éve nem beszéltem áthívott magához filmezni, az egyik barátom közölte, hogy szerelmes belém, valamint itt a gyk-n megismertem egy pasast, aki szintén találkozóra hívott :DDD Mindez egy hétvége alatt!!


Én azt mondom, amíg nyitott lapokkal játszol, nem vagy elkötelezett, és a felek tudják, hogy más is játékban van, nem gáz, ha egyszerre több emberrel ismerkedsz, de ne hülyítsd őket sokáig, hamar döntsd el, hogy kit akarsz és mit akarsz tőle, mert egy idő után mindegyiknek elege lesz belőled.

2014. ápr. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Persze... megmondom, hogy nem akarok járni vele és akkor vége a barátságnak. Ez a baj :(
2014. ápr. 27. 12:29
 7/11 anonim ***** válasza:

Ugggyanígy szoktam járni.Úgy látszik ez normális. Ha rám hallgatsz azt csinálsz amit akarsz.

Mindegyikhez lenne kedved? Mert néhány azért rögtön ki is eshet a versenyből. A többit egy rövid ideig tartsd függőben míg vmelyik javára csak eldől.

2014. ápr. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség a nyílt lap, jobb ha nem tudnak egymásról. Akkor biztos pont az dobna,amelyik a legjobb lett volna.
2014. ápr. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Válaszd azt, aki tetszik, a többinek mondj egy udvarias nemet. Ennyi információból én azt választanám, amelyik még nem dobott ki.
2014. máj. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 adxalbert válasza:
Alapból idegesítő ha egy lány néz ki magának engem... normális esetben ez fordítva szokott történni.
2014. máj. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!