Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/fiúk Ti hogy kezelitek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/fiúk Ti hogy kezelitek, amikor egyszerre több "kérőtök" van? (21F)

Figyelt kérdés

Nem értem mi történik ezen a héten.

Egy buliban összekavarodtam egy lánnyal, aki most akarja folytatni a kapcsolatot.

Az exem, aki 1 hónapja kidobott, tudtomra adta, hogy békülni akar.

Egy lány - akivel régebb akartam járni, de kikosarazott- 2 napja elmondta, hogy össze akar jönni velem.

Egy másik lány akivel szintén régebben akartam járni, de nem lett belőle semmi- szintén most össze akar jönni velem (bár ez nem teljesen biztos).


Ez valami összeesküvés? :D Bár nem ismerik egymást az illetők...


Továbbá mért van az, hogy fél évig nincs senkim, aztán most hírtelen kapkodom a fejem.


2014. ápr. 27. 11:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Miután közlöd udvariasan a lánykával, hogy nem szeretnél kapcsolatot, s többet nem lesztek barátok, az ott volt elásva... azt jelenti, nem is lettetek volna jó pár, csak pasi kellett neki, s te voltál kéznél... tapasztalatból mondom... két éve majdnem összejöttem egy sráccal, mindketten akartuk, s mégse lett semmi belőle... meg is beszéltük az egészet, letisztáztuk, most meg nagyon jó haverok vagyunk. Szóval... ha letisztázzátok, lehettek barátok, csak rajtatok áll.

Ja, és válaszd ki azt, amelyikkel a legjobban szeretnél lenni, ennyi. S ha egyikkel sem igazán, akkor hagyd a fenébe :)

2014. máj. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!