Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintem hazudik, szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem hazudik, szerintetek?

Figyelt kérdés

Párommal fél éve vagyunk együtt. Minden szép és jó, kivéve, hogy félrebeszél: valamit megbeszélünk vagyis ő mond vagy ígér dolgokat, és nem úgy van.Konkrétan: egyik este korán elváltunk egymástól, de mondta, hogy még bemegy a kocsmába náluk cigiért, és ha hazaér kb 11 felé akkor felhív.Persze vártam, hogy mikor hív már, éjfél elmúlt amikor fel akartam hívni, hogy haza ért e, de ki volt kapcsolva. Hajnali 5 óra körül írt smst, hogy sajnálja de elaludt.De kérdem én: amikor hazaért rögtön elaludt? Annyira álmos volt hogy nem tudott felhívni, hogy hazaért??Nem hinném.Persze nem hiszek neki, mert sokszor ezt csinálja,hogy megbeszélünk valamit és nem ugy tesz. Ti mit tennétek a helyemben?ELhinnétek, hogy tényleg azért nem hívott mert elaludt.. de ha olyan álmos és fáradt volt, akkor miért kelt fel hajnali 5kor?

Mondta, hogy le volt merülve a telója, azért volt kikapcsolva, de ha hazaért nem az lett volna az első, hogy töltöre teszi a telót és felhív?!

Írjátok le lécci a meglátásotokat, mi a véleményetek a dologról külső szemmel. Köszönöm


2009. dec. 24. 13:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is gyanús lenne a helyedben,és rosszul is esne.Valami itt nem stimmel.Szerintem valahol bulizott,kocsmázott,és hajnalban ért haza.Azt meg,hogy felhívjon Téged,nem tartotta annyira fontosnak.Én a helyedben átértékelném ezt a kapcsolatot!
2009. dec. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Valószínűleg így volt. Köszönöm és várom még a véleményeket!
2009. dec. 24. 13:37
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is baj van vele. Talán szakítanod kellene vele, míg rosszabbra nem fordul.
2009. dec. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Lehet tényleg be kéne keményítened, mert elmondásod szerint sem ez az első alkalom, hogy nem tett úgy, ahogy megígérte, így ki tudja mióta és milyen dolgokat csinál a tudtod nélkül..

Vagy ne csináljon ilyeneket többet, vagy szerintem hagyd ott..:S

2009. dec. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen,én is voltam már hasonló helyzetben,hogy én nem hivtam fel az illetöt, mert én is igy jártam.Nem tudom beszéljétek meg ezeket a dolgokat,talán nincs olyan nagy gond.
2009. dec. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

szia!

igazából azzal, hogy elfejtett felhívni nem lenne gond... pasik tudnak baromi feledékenyek lenni, enyémmel is előfordul, hogy elfelejt jelentkezni, sőt be is alszik. egyszerűen haza megy, tesz-vesz bekapcsol valami filmet és elalszik, én meg lemaradok.

de a te eseted merőben más, hiszen hajnali 5-kor jelentkezett... nagyon úgy néz ki, hogy hazudott és bulizott, mással volt, stb... lehet, hogy egyszerűen lent voltak haverjai a kocsmában, lent maradt, sörözött. mindenképp beszélgess el vele az őszinteségről, hogy mennyire fontos. hajrá.

2009. dec. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Egy biztos, hogy nagyon rosszul hazudik a barátod:D:D

Próbáljátok megbeszélni!

2009. dec. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

szerintem mondd hogy jó,elhiszed,de úgy,hogy lássa hogy nem vagy teljesen biztos benne.legyél gyanakvó.

egyébként meg ha nem bízol benne,akár okkal vagy ok nélkül,az nem jó.beszéld meg vele

2009. dec. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még nem ok a szakításra... Kérdezz rá!
2009. dec. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

hát, sztem ezzel nincs semmi gond.

Velem is volt már hasonló helyzet, de ha már fáradt vagyok, akkor makacs, s azért h töltőre tegyem, bekapcsoljon a teló és még felhívjam, h "na tess, hazaértem, csak szólok" áhh. Fáradt volt, s elaludt. Megesik.

2009. dec. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!