Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim utál csókolózni! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim utál csókolózni! Mit tegyek? Én nagyon hiányolom!

Figyelt kérdés
Régebben szerette csinálni, de mostmár csak szájrapuszi van, és ez nekem kevés. Lassan 3 éve együtt vagyunk.
2009. dec. 24. 14:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
37%
Rossz előjel, Kedveském.
2009. dec. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi.
2009. dec. 24. 14:37
 3/16 anonim ***** válasza:
37%
Hát igen igen ! Elég rossz előjel :S
2009. dec. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

szerettesd meg vele

csinálj újat izgatón

2009. dec. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
37%
Nem szeretnék vészmadár lenni, de velem is előfordult ilyesmi. Fél év után azt kezdtem el észrevenni a kapcsolatomban, hogy már nem szeretek csókolózni a barátommal. Eleinte bele se gondoltam, miért van ez, aztán mikor ő "erőltette", észrevettem, hogy nem szeretem az ízét. Lehet hülyén hangzik, de így volt. Nem mosta meg a nyelvét fogmosáskor, és a nyelve tövénél mindig volt egy fehér réteg, aminek nem volt se büdös szaga, se keserű íze, de nekem mégis elment a kedvem miatta a csókolózástól. Nem szeretnék bunkó lenni, de lehet ez van nálatok is, és a barátod nem szeretne ezzel megbántani, én se mertem szólni sokáig a fiúnak. Vagy az is lehet, hogy nem szereti, ahogy csókolsz. Nálunk ez is közrejátszott, bár 2 év után jöttem rá csak, hogy ha már a csók nem jó, ott már elmúlt az igazi szerelem is. Legalábbis nálam.
2009. dec. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Utolsó! A többiek válaszából az jutott eszembe, hogy mással jött össze. De ez tudom hogy nincs nálunk!!!

Akkor most mit tegyek? Kérdezzek rá, hogy mitől van ez? Hogy büdi a szám vagy valami?

2009. dec. 24. 14:42
 7/16 anonim ***** válasza:
53%
Nem hiszem.. De hát érted.. 3 év.. Marha sok idő.
2009. dec. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Mit nem hiszel?
2009. dec. 24. 14:46
 9/16 anonim ***** válasza:
53%
Hát hogy más lenne az ügyben, vagy megcsalna... Vagy ilyesmi... Egyszerűen lehet, hogy beleunt.
2009. dec. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%
14:40-es vagyok. Nem tudom, hogy a kérdésed nekem szántad-e, de én biztosan rákérdeznék. Előfordul, hogy hiába mos fogat az ember, vagy nem jól mossa, vagy valami más miatt mégsem lesz üde a lehelete. Lehet kicsit kellemetlen lesz, ha azt mondja a barátod, hogy igen, ez az oka, de egy 3 éves kapcsolat ennyit elbír. :)
2009. dec. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!