Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes így belevágni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes így belevágni egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés
10 hónapja ismerek egy lányt, azóta minden nap beszélünk elég sokat.Volt egyszer egy nagy vitánk, ami majdnem tönkre t mindent, az volt a lényege, hogy járni akart velem, azt mondta, hogy csak én meg senki más nem érdekelte és közben a barátjával d*gott, holott már azt mondta, hogy ezt befejezte vele.Ezután kiment dolgozni külföldre, de még akkor is beszéltünk minden nap.Most nem rég haza jött és sokat találkozunk.Akárhányszor találkozunk mindig smárolunk, meg tényleg olyan mintha járnánk már.Ezzel a gyerekkel, aki miatt volt a balhé még mindig találkoznak, de nem csinálnak egymással semmi olyat ebbe biztos vagyok.Tanult belőle, de úgy érzem, hogy ő is nagyon fontos nekem, és ez be is igazolódott mert beszélgettünk róla és kiderült, hogy kötődik hozzá is és nagyon szeret vele lenni., holott nagyon jól tudja, hogy én utálom őt. Mondtam már neki régen, hogy nehezen bízok meg benne az előzmények miatt, de nem úgy néz ki, hogy ő tenne ezért valamit is, hogy pozitív irányba változzon. Megmondta, hogy velem szeretne lenni, viszont nem vagyunk egymásba szerelmesek, de nagyon ragaszkodunk egymáshoz.Azt mondta nem tudná a napjait elképzelni nélkülem. De akkor még is mért csinálja ezt azzal a másik gyerekkel is? Érdemes ez így? Megbeszéljem vele?
2014. ápr. 27. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Normális lány, akinek van egy kis önbecsülése, nem találkozgat úgy valakivel, hogy előtte összejártak titokban dugni, miközben mással épp összejövőben volt... Vagy csinálnak is mást, csak neked éppenséggel nem mondja el, vagy pedig egy hibbant liba.
2014. ápr. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba. Ha nem képes érted lemondani a másikról akkor ezek után is ezt fogja csinálni. Mikor nincs a másik jó vagy te és ha bármikor felbukkan akkor fut vissza hozzá. Biztos jó az ágyban vagy kitudja..
2014. ápr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De nem csinál most vele semmit olyat, és velem többet van mint vele.Csak rosszúl vagyok attól az embertől és ezt tudja nagyon jól
2014. ápr. 27. 20:30
 4/5 szami6 ***** válasza:
szerintem megérdemel még egy esélyt.lehet hogy az előzmények nem dominálnak a véleményedbe.de ezt muszáj megbeszélnetek.
2014. ápr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam azt mondani, hogy az ember ne is barátkozzon az exével, de ilyen előzményekkel nekem is gyanús. Biztos, hogy nem csalja veled?
2014. ápr. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!